Trıdent t1000 ile sorun yaşayanlar,arayanlar vb. şeylerde bana danışabalirsiniz(özel mesajda olur)

Sponsorlu Bağlantılar

atao

Üye
    Konu Sahibi
Trıdent t1000 ile sorun yaşayanlar,arayanlar vb. şeylerde bana danışabalirsiniz(özel mesajda olur)
TRIDENT T1000 İLE SORUN YAŞAYANLAR,ARAYANLAR VB. ŞEYLERDE BANA DANIŞABALİRSİNİZ (ÖZEL MESAJDA OLUR):naughty:

mrtmrt01

Üye
arkadaşım ben 2 adet aldım fakat 1 tanesinde arama yaptıktan sonra ekranda el işareti beliriyor ve onu sürüklemessen aramayı bitir yapamıyosun illa eli sürüklemen gerekiyor. eğer bunu halledersek sevinirim şimdiden teşekkürler.

atao

Üye
    Konu Sahibi
konuşurken telefenunun tuşları kilitleniyor.onu sen kendin ayarlayabilirsin.otomatik tuş kilitini kaldırırsan bu iş çözülür

harryhur

Üye
Kardeşim T100 Cep Telefonu Aldım Herşey Süper Ancak Tek Sorun 0.facebook.com a Giremiyorum. Adres Şifre Doğru Fakat Giriş Yapa Tıkladıgım Anda Orada Kalıyor Ne Giriş Yapıyor Ne Baska Birsey Yardım Lütfen :\

atao

Üye
    Konu Sahibi
kardeşim öncelikle servisler'e gir daha sonra internet hizmeti yazan yere gir oradan ayarlara gir profiller de daha sonra hangi operötörü kullanıyosan onu seç daha sonra internet hizmetindeki adresi gir yerine gir daha sonra e-posta adresin ve şifreni gir bekle biraz girmezse tekrardan çıkıp birdaha gir o zaman kesin olacaktır

harryhur

Üye
Kardeşim Oda OLmadı Ama Cözümü Buldum Arkadaslar Paylasmıs Merak Edenler İçin Veriyim http://www.maxicep.com/trident/trid...iz-giremeyen-kalmasin-10000-cozum-442842.html

--------------- Ekleme ---------------

Kardeşim Yine Ben Bi Sorunum Var Telefonda 2de 1 new time zone has been detected do you want to change the time Diye Birşey Geliyor Evet Diyorum Saati Yeniliyor Ben Gelmemesini İstiyorum Ayarını Bulamadım Ne Yapabilirim Teşekkürler.

atao

Üye
    Konu Sahibi
valla ben de bilmiyorum istersen telefoncuya git orda ayarlarlar

serkan0544

Üye
Opera miniye Wlan ile bağlanmaya çalıştığımda "Failed to connect to the internet" hatası alıyorum."Ayarlar>Java Ayarları>Java Sim1 Profili" ve "Java>OperaMini>AğProfili>Java Sim1 Profili>Wlan" seçtim fakat yine aynı hatayı alıyorum.Ancak yukarıdaki ayarlardan wlanı avea gprs wap olarak değiştirdiğimde opera miniye giriyor.Fakat ben wlan ile girmek istiyorum.Yardımcı olurmusunuz... Wlan ayarlarımımı değiştirmem gerekiyor.Eğer öyleyse wlan ayarlarını yazarmısın.

Trident T1000

tutamik

Üye
bende ınternet e gırıyorum ayarlarıda yaptım fakat ornek vereyım sahıbınden.com
Gırdıkten sonra araba bakacagım marka modele kadar gelıyorum secım yapıyorum ve sonrası hata verıyor ıstedıgım sayfa acılmıyor ne olabılır

atao

Üye
    Konu Sahibi
trident telefonlarda flash player yok olsa bile bazı şeyleri açmıo o sorunu bende yaşıyorum bende hiç hata vermemişti

etrusk82

Üye
arkadaşalr meraba trident t1000 almayı düşünüyorum ama gelen aramayı tuş kilidini açarken ki gibi sürükleyerekmi cevaplıyoruz ıphone 4 deki gibi?lütfen cevap

xtrem06

xtrem06

Üye
konu için teşekkürler kardeş.bu telefonda diğer çin telefonları gibi müzik dinlerken şarj çok çabukmu bitiyor.ayrıca bu telefonu tavsiye edermisiniz tüm kullanan arkadaşlar bir cevap yazarsa sevinirim ...

osi1970

Üye
tuş kilidi nerden kapanıyor arkadaşım açıklamalı yazarmısın aynı sorun bendede var el işareti çok zor sürükleniyor ekranda kaldırmak istiyorum.

TRIDENT T1000 İLE SORUN YAŞAYANLAR,ARAYANLAR VB. ŞEYLERDE BANA DANIŞABALİRSİNİZ (ÖZEL MESAJDA OLUR):naughty:
tuş kilidi nerden kapanıyor arkadaşım açıklamalı yazarmısın aynı sorun bendede var el işareti çok zor sürükleniyor ekranda kaldırmak istiyorum.:vur

konuşurken telefenunun tuşları kilitleniyor.onu sen kendin ayarlayabilirsin.otomatik tuş kilitini kaldırırsan bu iş çözülür
tuş kilidi nerden kapanıyor arkadaşım açıklamalı yazarmısın aynı sorun bendede var el işareti çok zor sürükleniyor ekranda kaldırmak istiyorum.

yomra61

Üye
Telefona jar uzantılı oyun yükleniyo dediler internetten yaklaşık 360 tane oyun indirdim farklı kaynaklardan hepsinden toplam 40 - 50 tane oyunu cebe yükledim ama oyunları çalıştırmadı oyun başlıyor ama ekranın 3 te 1 i boyutuna geliyo ve hiçbir şey algılamıyo zaten kendi sitesinde verdiği bu phone suit programını yüklesem bile internette dedikleri gibi bilgisayar algılamıyo o yüzden usbden hafıza kartına atıyorum (4gb)İnternette insanlar rahatça oyunları yüklediklerini yazmış telefondan memnunum ama bu oyun yükleyememe derdi beni gerdi lütfen yardım

cemil2008

Üye
Valla kardeşim ben arkadaşın dediği gibi yaptım ve facebook a girdim herkeste girebilir....

norbunt

Üye
Opera miniye Wlan ile bağlanmaya çalıştığımda "Failed to connect to the internet" hatası alıyorum."Ayarlar>Java Ayarları>Java Sim1 Profili" ve "Java>OperaMini>AğProfili>Java Sim1 Profili>Wlan" seçtim fakat yine aynı hatayı alıyorum.Ancak yukarıdaki ayarlardan wlanı avea gprs wap olarak değiştirdiğimde opera miniye giriyor.Fakat ben wlan ile girmek istiyorum.Yardımcı olurmusunuz... Wlan ayarlarımımı değiştirmem gerekiyor.Eğer öyleyse wlan ayarlarını yazarmısın.

Trident T1000
ayarlardan internet hizmetini sim1 sim2 diilde direk Wlan olarak ayarlamalısın

KralDadash

KralDadash

Üye
kardeş bunun wifisini nasıl kullanıcam anlatır mısın

s3daaa

Üye
benm müzük çalar ım hafıza kartındaki müzkleri görmüyor çözüm önerin war mı ? :(

senol_candir

Üye
mymüzik klasörüne taşıyacaksın

cerkezyenice

cerkezyenice

Üye
Merhaba arkadaşlar birde şu ! öntanımlı oyun güncellenemiyor ! hatasını bi çözüm bulsak çok iyi olur şimdiden teşekkürler.

Üst Alt