Trend Micro Mobile Security 3.0 for OS/S60 3rd Edition

Sponsorlu Bağlantılar

takeover

Üye
ya aktivasyon kodu ne bu programın?

fourhorseman

fourhorseman

Üye
Sakın bu programı kurmayın başınız çok ağrır, ne aktivasyonu çalışıyor nede telefondan programı kaldırabiiliyorsunuz, ben format atmadan zor sildim 1 günüm gitti bu program yüzünden.
Zaten başarısız bir program bunca sıkıntı çekmey değmez.
Merhaba dostum. Programı nasıl sildiğini anlatırmısın lütfen. Bir türlü halledemedim ben de....

1fb7

1fb7

Üye
hyr kabul etmedı yha aktiwasyon kodunu

carizma_lee

carizma_lee

Üye
thank you

--------------- Ekleme ---------------

see you later ;)

anık

Üye
activation kodunu biliyorsan söyleyebilirmisin

----------Eklendi @ 11:30:23 ---------- Yazıldı @ 11:25:02 ----------

arkadaşlar bu antivirüsü silmenin tek yolu netqin antivirüse giriyorsunuz yukarıda güvenlik raporu var oraya girip bilinmeyen uygulamaları seçin orda trend microyu görecekdiniz üstüne gidip uninstal diyeceksiniz biraz bekledikten sonra silinecek 4.0 sürüm olmalı

----------Eklendi @ 11:31:26 ---------- Yazıldı @ 11:30:23 ----------

arkadaşlar bu antivirüsü silmenin tek yolu netqin antivirüse giriyorsunuz yukarıda güvenlik raporu var oraya girip bilinmeyen uygulamaları seçin orda trend microyu görecekdiniz üstüne gidip uninstal diyeceksiniz biraz bekledikten sonra silinecek 4.0 sürüm olmalı

kaankeyn

Üye
İşte modların adminlerin uyudugunun bır gostergesı,kac sayfa yazı olmus mıllet serıalınden baslamıs sılınmedıgıne kadar yuz tane yazı yazmıs ama konu hala guncel.
yazııkk

tuncay12345

Üye
aktivasyon kodunu bilin warsa rica edebilirmiyim ... lütfen

kankonur

Üye
yaptığınız iş anca bu kadar olur...program çalışmıyor beyler...daha da KÖTÜSÜ KALDIRILAMIYOR...

Üst Alt