Trend Micro Mobile Security 3.0 for OS/S60 3rd Edition

Sponsorlu Bağlantılar

hasan5564

Üye
virüsprogramı iin çokteşekkürler

kedifareyer

Üye
Arkadaşlar nasıl oluyorda bu program değerlendirmede 1. sırada yer alıyor anlayamadım¿¿¿

hakan6153

Üye
5800 a aktivasyon kodu giremiyorum dokunmatik ekran ya ne yapacam

ceruti

Üye
Arkadaşlar nasıl oluyorda bu program değerlendirmede 1. sırada yer alıyor anlayamadım¿¿¿
bende anlamadım arkadaş.bende yükleme gafletinde bulundum aktivasyonu bendede kabul etmediği gibi programı telefondan silemiyorum, yardım edecek varsa sevinirim...

Samsunspor

Samsunspor

Emekli Yönetici
bende anlamadım arkadaş.bende yükleme gafletinde bulundum aktivasyonu bendede kabul etmediği gibi programı telefondan silemiyorum, yardım edecek varsa sevinirim...

programı yeniden ( ilk kez yüklüyormuş gibi ) yükleyin . üzerine yazılsın mı diyecek evet diyin , yükleyin.

kurulum bitince , hiç açmadan direk silin :oke:

ceruti

Üye
programı yeniden ( ilk kez yüklüyormuş gibi ) yükleyin . üzerine yazılsın mı diyecek evet diyin , yükleyin.

kurulum bitince , hiç açmadan direk silin :oke:

evvela teşekkürler arkadaşım,söylediğin gibi yaptım ama yükleme yaparken donma yaptı,bataryayı çıkarmak zorunda, kaldım bende hard format attım,çok şükür silinmiş...:oke:

dj_tek_lee

dj_tek_lee

Üye
arkadaşlar proğramı telefonunuza kurun telefon kurulumdan sonra reset atmanızı istiyor reset atmayın ve telefonun tarihini değiştirin 21.03.2007 tarihine alın daha sonra proğramı açın ve kodu ile register yapın proğram çalışıyor elinize sağlık yalnız başarılı bir proğram değil...virüs felan bulduğu yok :):)

abandonware

abandonware

Üye
yeow abeycigim
bide samsung star için jar uzantılı gosanız ne oliy ki

(turkischesi:abiciğim samsung star için jar uzantılı antivirüs programı ekleye bilirmisiniz):ağlarım:(çok acill ihtiyaç):aha:

aranan@efsane

Üye
aktivasyon olmadı yenis varsa sevinrim.

celilcemre

celilcemre

Üye
Başarılı program denedim

farahman

Üye
activasion kodu nğrenebilirmiyim
nerde yazıyor

gsenturk

gsenturk

Üye
Sakın bu programı kurmayın başınız çok ağrır, ne aktivasyonu çalışıyor nede telefondan programı kaldırabiiliyorsunuz, ben format atmadan zor sildim 1 günüm gitti bu program yüzünden.
Zaten başarısız bir program bunca sıkıntı çekmey değmez.

coloniex

coloniex

Üye
güzel birşeye benziyo denemek lazım...

musti_e_m

Üye
çok tenkyu kardeşim

ismailkoc05

ismailkoc05

Üye
sağol kardeş emeğine sağlık

jeofatih