transparent theme v1 edit by yaren_dede

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

x-scarface

x-scarface

Üye
Emeğine sağlık

• Beğen
Tepkiler: yaren_dede
Pringles

Pringles

Üye
Teşekkürler bu daha iyi olmuş

• Beğen

MaxipmaN

Üye
boyutu çok büyük :(

• Beğen

MaxipmaN

Üye
şu an bilgisayardayım abi :tşk:

• Beğen
haqanguven

haqanguven

Üye
yaren orjinali cidden lazım :)

• Beğen
haqanguven

haqanguven

Üye

bunu istediğin gibi düzenliyelim dostum olmazmı valla unuttum orjinalin adını hatta transparent yazıp arattım ama bulamadım
öyle bende senin düzenlediğini indirip düzenlerim... ama iconlar gömmüşün ve tema boyutu kabarmış.. neyse konu dağılmasın canın sağolsun kolay gelsin kardeşim

• Beğen
benighted

benighted

Üye
harika duruyor umarım boyutunun büyük olması kasmalara neden olmaz.

yaren_dede

yaren_dede

Üye
    Konu Sahibi

öyle bende senin düzenlediğini indirip düzenlerim... ama iconlar gömmüşün ve tema boyutu kabarmış.. neyse konu dağılmasın canın sağolsun kolay gelsin kardeşim

ok anladım cfw de kullanıcaksın heralde yine bakarım belki bulursam pm atarım

sazcılık

Üye
Ben sende ki bu ekranda ki mifler varya onları istesem nasıl olur hani 3g nin falan kısaltması olan :)

• Beğen
benighted

benighted

Üye

16 mb lık bir tema yukledim geçen gün kasma yoktu bundada olmaz heralde

anladım temayı yükledim ancak şeffaflık gerçekten güzel ancak boyut böyle büyük olunca her uygulama için ikon desteği vardır diye düşündüm ancak çok fazla kullanılan program dahil desteği olmayan çok olunca sildim umarım daha fazla ikon desteklisi yaparsan kesinlikle kullanacağım bir teme ancak böyle pek göze hoş gelmiyor.

• Beğen
yaren_dede

yaren_dede

Üye
    Konu Sahibi

anladım temayı yükledim ancak şeffaflık gerçekten güzel ancak boyut böyle büyük olunca her uygulama için ikon desteği vardır diye düşündüm ancak çok fazla kullanılan program dahil desteği olmayan çok olunca sildim umarım daha fazla ikon desteklisi yaparsan kesinlikle kullanacağım bir teme ancak böyle pek göze hoş gelmiyor.

sen hangi temanın icon desteği fazlaysa ve beğeniyorsan link ver onun iconlarını ekliyim temaya

Pringles

Pringles

Üye
megoo güzel duruyor bence megoo icon nasıl olur sizce ?

• Beğen
benighted

benighted

Üye

sen hangi temanın icon desteği fazlaysa ve beğeniyorsan link ver onun iconlarını ekliyim temaya

hayır ben bu ikonları çok beğendim demek istediğim bu sanırım ilk versiyonu temanın umarım üst versiyonlarını çıkarır ve daha fazla ikon desteği olur ozaman daha iyi olacağını düşünüyorum.

• Beğen
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...