Transfer bilmecesi

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
XMEN_43

XMEN_43

Üye
    Konu Sahibi
Transfer bilmecesi
Transfer bilmecesi
Xabi Alonso transferi ilk kez yalanlanırken, Senna, Josico ve Colsa için temaslar sürüyor. Kontenjan sınırına takılan Mateja Kezman'ın kaderinin de bugün belli olması bekleniyor.
7.8.2008

Seferberlik ilanı!
Mehmet Aurelio’nun elden kaçmasıyla ön libero arayışlarını hızlandıran Fenerbahçe Yönetimi, Xabi Alonso transferi çıkmaza girince, bu girişimi resmi internet sitesinden ilk kez yalanlama gereği duydu. Sarı-Lacivertliler, İspanyol futbolcuyla herhangi bir görüşme yapılmadığını duyurdu. Bu gelişmenin ardırdan alternatiflere yönelen Kanarya, La Liga’da Villerreal forması giyen Senna ile Josico’dan birini renklerine bağlamak için seferberlik ilan etti.

Alternatifi fazla
Şampiyonlar Ligi 3. ön eleme turu öncesi bu akşam UEFA’ya bildirilecek futbolcu listesine yeni transferini ne pahasına olursa olsun eklemek isteyen Fenerbahçe, oyuncu yelpazesini hayli geniş tutuyor. İşte son aday; Racing Santander’in tecrübeli ismi Gonzalo Colsa. 29 yaşındaki orta saha oyuncusu, Santander formasıyla 2 sezonda 36 maça çıkıp 4 gol attı. İspanyol yıldız daha önce La Liga’da Atletico Madrid, Mallorca ve Valladolid forması giymişti.
Kezman’da son dakika
Fenerbahçe Yönetimi, bir yandan renklerine bağlayacağı oyuncu için dört koldan taarruza devam ederken, diğer taraftan Kezman problemini çözmeye çalışıyor. Geçen hafta PSG ile prensip anlaşmasına varan, iki MTK maçında da kadroya alınmayan ve yedek kalmayı kabullenmeyeceğini söyleyen Sırp futbolcunun bugün yönetimle konuşarak, “Ya benim transferime izin verin ya da kontratım bitene kadar hiç bir yere gitmem. Paramı da son kuruşuna kadar alırım” diyeceği öğrenildi.

YsF_90

YsF_90

Üye
bilmiyorum valla ama dün xabi alonso ile birlikte senna transferide yalanlanmıştı. bugün tam tersine haberler var. hayırlısı olsun. ama gidip sennanın 33 yaşındak iyedeği josico alınırsa cidden ayıp ederler.

schumici

schumici

Üye
bilmiyorum valla ama dün xabi alonso ile birlikte senna transferide yalanlanmıştı. bugün tam tersine haberler var. hayırlısı olsun. ama gidip sennanın 33 yaşındak iyedeği josico alınırsa cidden ayıp ederler.

aynen kardeşim bende daha önceden belirtmiştim sennanın 33 yaşındaki yedeği gelecekse selçukla devam edelim bin kat iyi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...