Bayern de Nuri'nin peşinde

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Haydar

Haydar

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Bayern de Nuri'nin peşinde
Bu sezon Bundesliga'da istediğini alamayan ve önümüzdeki sezon daha iddialı bir kadro kurmak isteyen Bayern Münih, Real Madrid'in Türk oyuncusu Nuri Şahin'i kadrosuna katmak istiyor.

Büyük umutlarla Borussia Dortmund'dan Real Madrid'e transfer olan genç oyuncu, bu sezon sadece 127 dakika forma şansı bulabildi. Xabi Alonso, Khedira gibi isimlerin gerisinde kalan Nuri'nin sezon sonunda takımdan ayrılacağı haberleri ise İspanyol ve Alman basınında geniş yer buldu.

Bayern Münih'in de Nuri'nin peşinde olduğunu söyleyen gazeteci Raphael Honigstein, ESPN Press Pass'de yaptığı haberde, "Bayern Nuri'yi kadrosuna katmak için yoğun bir çaba sarfediyor. Kadrolarını güçlendirmek için Nuri gibi bir oyuncuya ihtiyaç duyuyorlar. Ben de Bayern'in bu tarzda bir oyuncuya ihtiyacı olduğunu düşünüyorum." dedi.

Önümüzdeki sezon için Monchengladbach'dan Dante'yi ve Basel'den Xherdan Shaqiri'yi transfer ettiğini doğrulayan Münih ekibi, orta sahada da Kross ve Bastian Schweinsteiger'i rahatlatmak için Nuri Şahin'i de alternatif olarak düşünüyor.

Geçen sezon Borussia Dortmund ile şampiyonluk sevinci yaşayan Nuri Şahin, bu sezon Real Madrid forması altında fazla şans bulamasa da La Liga şampiyonluğuna ulaşan takımın parçalarından biri oldu.

Amaru Shady

Amaru Shady

Üye
Mourinho defalarca yollamayacağını söyledi, bence yollamaz da

DiaBLoS

DiaBLoS

Moderator
Nuri , Real de kalır diye düşünüyorum ...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...