Traffic Lights Toggle Pack by najanaja

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
@@DiAbLo@@

@@DiAbLo@@

Üye
Kardeşim emeğini küçümsemedim künsemem de. Öğrendim artık napcağımı. Ellerine sağlık sağolasın :)

• Beğen
Tepkiler: najanaja

najanaja

najanaja

Üye
    Konu Sahibi
Kardeşim emeğini küçümsemedim künsemem de. Öğrendim artık napcağımı. Ellerine sağlık sağolasın :)

ben küçümsedin die bişey demedim ki zaten :) sadece takılıyodum yanlış bişey anlamamışsındır umarım :) sen yaptığım setleri eğer beğendiysen gözün kapalı indir merak etme dedim gibi eksik olmaz içinde :) ve artık sadece nfc deil dlna da oluyor paketlerimde yani bütün widgetlere uyguluyorum deişikliği :)

@@DiAbLo@@

@@DiAbLo@@

Üye

ben küçümsedin die bişey demedim ki zaten :) sadece takılıyodum yanlış bişey anlamamışsındır umarım :) sen yaptığım setleri eğer beğendiysen gözün kapalı indir merak etme dedim gibi eksik olmaz içinde :) ve artık sadece nfc deil dlna da oluyor paketlerimde yani bütün widgetlere uyguluyorum deişikliği :)
Tamam kardeşim benim anlaştık :D :D :D

• Beğen
najanaja

najanaja

Üye
    Konu Sahibi
Tamam kardeşim benim anlaştık :D :D :D

cümlemin sonunda gülücük warsa eğer bilin ki espri şaka mahiyetinde söylüyorumdur bu tür cümlelerimi ciddiye almayın üzerinize alınmayın bunu daha önce de dile getirmiştim bazan yanlış anlaşılıyo da :) mimikler ifadeler önemlidir dimi zaten ben kolay kolay kimseyi rencide edici küçümseyici veya aşağılayıcı şey söylemem sonuçta burası forum yardım destek paylaşım yeri hiçbirimiz birbirimizi adam akıllı tanımıyoz bile kırıcı olmanın anlamı yok afedersiniz ama forumda bazı hödükler olsa da düzgün bi dille cvp vermeye çalışıyorum herkese :) ama şunu söyliyim fazla üstüme gelmeyin asabiyimdir, ağzım çok bozuktur ve kesinlikle laf altında kalmam :)

jatvalca

jatvalca

Üye
süper bişey bu emeğe saygı

• Beğen
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...