Traffic Lights Toggle Pack by najanaja

 • 10 Ekim 2012
 • 2000 Okunma
 • 45 Cevap

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
 1. Traffic Lights Toggle Pack by najanaja İndir

  jatvalca, asigsasi, arslanla ve 4 kişi daha bunu beğendi.
 2. :tşk:
   
 3. Birde arabaları toggle yap tam olsun abi :D
   
  najanaja bunu beğendi.
 4. Teşekkürler
   
  najanaja bunu beğendi.
 5. Kardeş eksik var sanki :D
   
  najanaja bunu beğendi.
 6. Teşekkürler :)
   
  najanaja bunu beğendi.
 7. Yol işaretleri çıktı trafik lambalarıda geldi :) sırada taşıtlarla yayalar mı var kardeşim :) şaka bi yana eline sağlık :)
   
  najanaja bunu beğendi.
 8. abi emeğine sağlık ama yeri değil ama birşey soracağım senin dijital saatin mavi olanı var mi veya kırmızının da linkini verebilir misin forum da bulamadım
   
  najanaja bunu beğendi.
 9. Teşekkürler.
   
  najanaja bunu beğendi.
 10. [COLOR="DarkSlateGray"][SIZE="3"][I][B][COLOR="DarkSlateGray"][SIZE="3"][I][B][quote="tempestshine, post: 5349687"][COLOR=Teal][SIZE=2][B]Birde arabaları toggle yap tam olsun abi :D[/B][/SIZE][/COLOR][/QUOTE]

  onuda yaparız farları açar kapatırım :) bunları kimse kullanmaz heralde :) ben biraz da herkesin kullanabileceği şeyler yapayım hayal gücümü fazla zorlamıyım dimi :) walla bence buda güzel oldu yeşil den kırmızıya geçişi falan çok güzel benim hoşuma gitti açıkçası :)[/B][/I][/SIZE][/COLOR]

  [COLOR="silver"]- - - Eklendi - - -[/COLOR]

  [quote="arslanla, post: 5349762"]Teşekkürler[/QUOTE]

  rica ederim.[/B][/I][/SIZE][/COLOR]

  [COLOR="silver"]- - - Eklendi - - -[/COLOR]

  [quote="@@DiAbLo@@, post: 5349935"]Kardeş eksik var sanki :D[/QUOTE]

  bıktım o muhabbetten artık kimseye laf anlatamıyom bundan sonra böle üst bar boş :)


  - - - Eklendi - - -

  rica ederim.


  - - - Eklendi - - -

  aslında ilk önce başka bitane yapacaktım bunu bi deniyem dedim bi tanesi olunca duramıyom hazır başlamışken hepsini bitiriwerem diom ondan yani :) size inat arabada yapacam işte :) onu boş vaktimde ölesine yapacam vakit geçirmek için sırf inat olsun die :) rica ederim kardeşim bunların hepsini sırayla ew ekranlarında görecem ona göre :) teşekkür edip gaçması deil bi kere olsun kullanacan her paketi bi restart fazla çekiver bizim için nolcak :)


  - - - Eklendi - - -

  bulamazsın zaten kardeşim ben onuda kendim için yaptım çünkü :) belle ev ekranlarında benim son ekranları gördüysen saat, avkon, not defteri, müzikçalar ve toggle set war bunlar kendim için yaptıklarım ve paylaşıma sunulmayacak olanlar kim ne derse desin :) darılma gücenme yok her zaman sizler için çalışıyom bi kere kendim için çalışayım dedim ama biçok arkadaş bunu çok görüyo bana. Avkon muhabbetinden kafam şişti zaten o kadar ahım şahım bişey de deil ki bence enerden in yaptığı çok daha güzel ondan istesinler bence benim ki sönük kalıyo onun yanında :) Rica ederim.


  - - - Eklendi - - -

  rica ederim.
   
  sLeepLe bunu beğendi.
 11. yok darilmam gücenmem :) anlıyorum seni abi
   
  najanaja bunu beğendi.
 12. saolasın kardeşim biliyorum sen her zaman anlayışlı davranıyosun zaten. teklif war ısrar yok misali :)
   
  yaren_dede bunu beğendi.
 13. duvar kağıdı süper link verirmisin kardeş
   
  najanaja bunu beğendi.
 14. eline sağlık dostum güzel çalışma olmuş.

  Yalnız yazdığın birşey var bence yanlış düşünüyorsun kimse sana birşeyi çok görmüyor bence sen gözünde büyütüyorsun, bu forumda bir gelenektir birşey görüldüğü zaman istenir ve varsa üyeye yardımcı olunur forumda hep böyle oldu...
  Ama sen kendi yapabildiğin bir şeyi sergileyip sadece bana özeldir benden başka kimse kullanamaz diyorsun!
  akın orta'ya kızıyordum uygulamayı para ile satıyor diye ama en azından onun yaptıklarına para ile ulaşılabiliyor... senin yaptığına para ile ulaşmak bile imkansız ancak bu işlerle uğraşmak ve anlamak gerekiyor.

  Ayrıca birşey daha soracağım telefonundaki ekranı bizden başka kimlere gösteriyorsun merak ettim yani ben ev ekranları konusu dışında kendi hayatımda kimseye bak ekranım söyle pil böyle diye göstermiyorum. Bu senin içinde böyle ise bu pil ve saati bizimle paylaşmalısın.
  Not: şahsi görüşümdür kırılmaca gücenmece yok... Belki işe yarar :D
   
  najanaja bunu beğendi.
 15. Ben kendimce yanlış düşünnmüyorum açıkçası gözümde de büyütmüyorum tam tersi başkaları büyütüyor Burası bi forum sitesi elbetteki yardımlaşma birbirinin işini görme ve paylaşımlarda bulunma buranın yeri bunun bilincindeyim. Bilincinde olmasaydım kimseye yardımcı olmazdım herkes beni biliyo s3 bölümünde ister kendi konum olsun ister başka konular olsun yazılım destek altında falan arkadaşların arayıpta bulamadığı uygulamaları araştırıp buldum paylaşıma sundum sorun yaşayan arkadaşlara anladığım konular içerisinde hep yardımcı oldum açıklamalarda bulundum o geleneğide biliyorum sonuçta bende beğendiğim bişey gördüğüm zaman kullanan arkadaştan isterim ama arkadaş wermek istemiyosa ısrarla üstüne gitmem o olmayıwersin kullanmayıveririm bi tarafım eksilmez heralde derim kendime :) benim tek sergim belle ev ekranlarında oldu şimdi her bi paylaşım yaparken önizleme alırken ha bire avkon olsun widget olsun bunları deiştirip mi durayım yani :) farkındaysan bu önizlemelerde sildim avkonu zaten :) orda autobot toggle seti yapmıştım kendimede anlaşılan onu beğenene yok kimse onu istemiyo :) Walla çarşıya bi çıkıyom tanıdığım tanımadığım herkese telimi gösterip hava atıyorum :) diyecem yalan olacak telefonum bana özeldir emin ol benden başka hiçbi allah'ın kulu görmüyo telimi :) bu benim zevkim ille birilerinin görmesi gerekmiyo baktım mı herşey zevkime uygun on numara olmalı yani :) çoğunuz bilir ben öle fazla avkon olsun wdget seti olsun deiştirmem bu avkon modu çıktı çıkalı aynı siyah şeffaf seti kullandım bunu sende biliyosun göz zevkime uygun herşeyden güzel bi tane seçerim ve bida kolay kolay deiştirmem :)

  NOT : Daha öncede dedim ben darılmam gücenmem kolay kolay (biraz duygusuz bi insanımdır) sadece arada bir şartelim atıweririr :) ve yine daha öncede dedim inadım öle böle deildir ve yine sölüyorum benim ağzımdan ewet yada hayır kelimesi çıktıysa bunun geri dönüşü yoktur benim için elimde olan bişey deil bunun önüne geçemiyorum çoğu zaman sözümü tutmadım mı içim gerçekten çok rahatsız oluyo :) Yani kısacası ben eğer hayır dediysem hiç kimse boşu boşuna parmaklarını yormasın burda, bunun hiçbi yolu yok. Yani işe yaramadı :)

  2. NOT : biliyom yine çok uzun yazdım :) walla benim açıklamalar genelde uzun oluyo bu en uzunu oldu snırım . o kadar idare edin artık :) SAYGILARIMLA İYİ FORUMLAR :)


  - - - Eklendi - - -

  ilk sayfaya eklendi kardeşim :oke:
   
  sLeepLe bunu beğendi.
 16. nfc yok kardeşim sanki... Bir de hangi avkon bu ya :D
   
  najanaja bunu beğendi.
 17. teşekkürler ellerine sağlık aydın

  - - - Eklendi - - -

  teşekkürler ellerine sağlık aydın
   
  najanaja bunu beğendi.
 18. yinemi olmadı o kadarda yazdım ama yalan oldu :naughty:
  çarşı muhabbeti güzeldi :ehe

  not1: duygusuz bir insan olsan böyle bir cevap yazma gereği duymazdın herhalde :)

  not2: saygılar bizden
   
  najanaja bunu beğendi.
 19. not 3 saygılar benden :)
   
  najanaja bunu beğendi.
 20. sen dosyayı indirip bakmadın heralde hepsi var ben eksik paket çıkarmam merak etme yapabildiğim için hepsini yaparım :) sadece önizleme koymadım sonuçta bunun aynısı üzerinde nfc yazıyo ondan yani :) olmazsa bundan sonra paket içeriğinide belirteyim :) kızdım napayım artık avkon falan kullanmıyom işte :) pil şebeke gereksiz şeyler hem üst bar tertemiz oluyo böle :)


  - - - Eklendi - - -

  rica ederim.


  - - - Eklendi - - -

  waaay bu sefer kısa ve öz yazmışsın ben büyük ihtimal açıklama yazısı rekorumu kırdım yukarıda :) bu en uzunuydu :) ama kaç kere dedim ben bana laf sökmez boşuna yormayın kendinizi diyorum :) gerçekten genel anlamda duygusuzumdur özellikle acıma duygusu yoktur hiç içimde :) ama genelde yine yardımsever biriyimdir :) walla açıkçası ben de çözemedim henüz kendimi o yüzden diyom ya biraz çeşidimdir die :)
   
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
19/01/2019 - 19:57