Trabzon 0 - 2 Beşiktaş

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Silinen Üye 299735

Üye
    Konu Sahibi
Trabzon 0 - 2 Beşiktaş
Wolfsburg yenilgisi... Tribünlerdeki olaylar.. Ve hemen ardından fırtınalı bir Karadeniz yolculuğu... Beşiktaş, müthiş stresli gittiği Trabzon'da saha içinde de büyük sıkıntı yaşadı. İlk yarıda Bordo-Mavili kaleyi neredeyse göremeyen Siyah-Beyazlılar, ikinci devrenin hemen başında biraz tempo yapınca Ernst'le mükemmel bir gol buldu.

Sonrasında ise büyük fırtına başladı. Trabzonspor sahada her yeri ele geçirdi ama bir tek Hakan Arıkan’ın kalesini yıkamadı. 3 yüzde yüzlük pozisyonda devleşen genç eldiven, galibiyetin mimarı oldu. Uzatmalarda Bobo ile rahatlayan Denizli’nin ekibi 6’da 6 yaparak sıradışı çıkışını sürdürdü. Şimdi gözler 21 Kasım’daki Fenerbahçe derbisine çevrildi.

TuRkiShCowboy

TuRkiShCowboy

Emekli Yönetici
Bizim için iyi bir moral oldu :oke:

X-LifeHard

X-LifeHard

Üye
Ne diyelim tebrikler:oke:

DiaBLoS

DiaBLoS

Moderator
İnanılır gibi değil..Beşiktaş bu kadar kötü oynadığını , mağlubiyet ister halini ilk defa gördüm..İnanın neredeyse 90 dakika Trabzonspor tek kale oynadı..Beşiktaşın bu denli savunmada , geriye çekilerek korkak oynamasına inanamadım..Trabzonspor forvetleri , Türkiyenin en kötü son vuruş yapan iki oyuncusundan mevcut..Bu onlar için büyük şanstı...Gökhan Ünal ve Umut Bulut dünyaları kaçırdı..Bunların yerine sıradan bir forvetler olsa , maç rahat 7 - 8 olurdu...Kaleci Hakan da iyi günündeydi..

Sakatların olması Beşiktaşı etkilemiş bir hayli hem de..Gerçi onlar olduğu zaman da hiçbir iyi oyun göremiyorduk ama , bu denli korkak oynamıyorlardı..Bu 0 - 2 lik skor inanılmaz..Büyük şanstır..Büyük bonustur...Fakat şu da iyi bilinmelidir ki , bu oyun Fenerbahçe maçında çok büyük hüsran yaratır..

Futbol sonuç oyunu olduğundan dolayı Tebrikler Kartal..

'Davut

'Davut

Üye
Bu şans'dan başka birşey değil.........
az biraz avrupa'dada birşey yapma dileğiyle........

arslansem

arslansem

Üye
Futbolun adaleti yok cümlesi bu maçın özetidir :)

Mert

Mert

Üye
DiaBLoS™;1760003' Alıntı:
İnanılır gibi değil..Beşiktaş bu kadar kötü oynadığını , mağlubiyet ister halini ilk defa gördüm..İnanın neredeyse 90 dakika Trabzonspor tek kale oynadı..Beşiktaşın bu denli savunmada , geriye çekilerek korkak oynamasına inanamadım..Trabzonspor forvetleri , Türkiyenin en kötü son vuruş yapan iki oyuncusundan mevcut..Bu onlar için büyük şanstı...Gökhan Ünal ve Umut Bulut dünyaları kaçırdı..Bunların yerine sıradan bir forvetler olsa , maç rahat 7 - 8 olurdu...Kaleci Hakan da iyi günündeydi..

Sakatların olması Beşiktaşı etkilemiş bir hayli hem de..Gerçi onlar olduğu zaman da hiçbir iyi oyun göremiyorduk ama , bu denli korkak oynamıyorlardı..Bu 0 - 2 lik skor inanılmaz..Büyük şanstır..Büyük bonustur...Fakat şu da iyi bilinmelidir ki , bu oyun Fenerbahçe maçında çok büyük hüsran yaratır..

Futbol sonuç oyunu olduğundan dolayı Tebrikler Kartal..

ne yani beşiktaşın kazanması sadece şansmıydı??
hakan hakkıyla değildi şansınamı kurtardı??
HİÇ SANMIYORUM!..:@

ALpeRenBuGRa

ALpeRenBuGRa

Üye
fb derbisinin havası birbaşka olur...

Marchegiani

Marchegiani

Üye
Mustafa Denizli nasıl gitmiyor bu takımdan, anlayamıyorum !

Doğuş Pertez

Doğuş Pertez

Admin
Hakan Arıkan'ın çok iyi iki kurtarışı vardı. Geriye gelenlerin hepsi üzerineydi.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...