touchpad ekstra özellikler

Sponsorlu Bağlantılar

cnbrs56

cnbrs56

Üye
    Konu Sahibi
touchpad ekstra özellikler
arkadaşlar benim laptopum acer aspire 5755g. bunun kendi sitesindeki toucpad elantech driver ını indirdim içinden bir sürü video çıktı. videolarda touchpad in nasıl kullanılacağını gösteriyor ama orda anlattıklarının çogunu yapamıyorum. üç parmakla dokunup aşağı çekince masa üstüne geçiyor ama bu benim pcde olmuyor bunun ayarlarını yapmayı bilen varmı acaba? örnek olarak adam aşagıdaki videodaki özelliği dört parmağı ile yapıyor ve yandaki video listesindede buna benzer bir sürü özellik var ama ben hiçbirini kullanamıyorum. bu özellikleri kullanmayı bilen varsa yardım etsin lütfen

Uhops

Uhops

Üye
Denetim masasına gir. Elan Touch pad falan yaz ona tıkla Biraz karıştır oraları çözersin.

• Beğen
Tepkiler: cnbrs56
cnbrs56

cnbrs56

Üye
    Konu Sahibi
Denetim masasına gir. Elan Touch pad falan yaz ona tıkla Biraz karıştır oraları çözersin.
ordan pek bi özellik bulamıyorum yinede teşekkrler nette baya araştırdım pek bi bilgisi olan yok yarın bi servisine götürüp ordakilere sorcam

Uhops

Uhops

Üye
ordan pek bi özellik bulamıyorum yinede teşekkrler nette baya araştırdım pek bi bilgisi olan yok yarın bi servisine götürüp ordakilere sorcam
Gerek yok o kadar. Başlangıçta(msconfig) elan açık oluyormu kapalı olursa çalışmaz.

cnbrs56

cnbrs56

Üye
    Konu Sahibi
evet açık ya yine kullandığım 4-5 tane özelliği var da nette daha çok göstermiş bide benim bu ilk msjda koyduğum resimdeki özellik ok hoşuma gidiyodu onu falan açmaya uğraştım ama bulamadım

Uhops

Uhops

Üye
denetim masasına gir elan toucpada tıkla oradan bi ss at.

Üst Alt