Strateji Total Conquest - Sağlam Link

Sponsorlu Bağlantılar

Jus7ice

Jus7ice

Üye
oyun sorunsuz çalışıyor ancak ekranı yatay olarak kullanamıyorum

yasin213

yasin213

Üye
oyun sorunsuz çalışıyor ancak ekranı yatay olarak kullanamıyorum
Ayarlar > Telefon > Sensör ayarları > Sensörler > Açık adımlarını takip ederek sensörleri aç. Açık ama ekran yatay dönmüyor diyorsan Döndürme kontrolü kısmından Oto. ekran döndür'ü işaretle.

Jus7ice

Jus7ice

Üye
tamam onu çözdüm de oyun sırasında farklı bir tuş takımı çıkıyor ondan dolayı ekrenın sadece yarısını görebiliyorum kapatmanın yolu yok mu?

yasin213

yasin213

Üye
tamam onu çözdüm de oyun sırasında farklı bir tuş takımı çıkıyor ondan dolayı ekrenın sadece yarısını görebiliyorum kapatmanın yolu yok mu?
Elbette var. Ayarlar > Uyg. yöneticisi > Yüklü uygulamalr. > Total Conquest > Seçenekler > Suit ayarlar > Ekranüstü klavye > Kapalı

asroma7

asroma7

Üye

Çok masraflı oluyorsun :)

Ayarlar, uygulama yöneticisi, yüklü uygulamalar, burada total conquest i bul veya kapatacağın her oyun için., onada seçenekler, süit ayarları, burada ekran üstü klavye ye gel kapalı konuma geçir. Bukadarr. :)
Elbette var. Ayarlar > Uyg. yöneticisi > Yüklü uygulamalr. > Total Conquest > Seçenekler > Suit ayarlar > Ekranüstü klavye > Kapalı

Hahahahaa 5800 dan yazıyorum ya geç kalışım ben :)

yasin213

yasin213

Üye
Çok masraflı oluyorsun :)

Ayarlar, uygulama yöneticisi, yüklü uygulamalar, burada total conquest i bul veya kapatacağın her oyun için., onada seçenekler, süit ayarları, burada ekran üstü klavye ye gel kapalı konuma geçir. Bukadarr. :)

Hahahahaa 5800 dan yazıyorum ya geç kalışım ben :)
:) Baidu İnput programı var mı? Gerçekten çok kullanışlı. Tavsiye ederim.

Jus7ice

Jus7ice

Üye
çok teşekkür ederim oldu şimdi masraflı oldum biraz :-)

Jus7ice

Jus7ice

Üye
pvp oynanabiliyor mu yoksa sadece campaign mi var?

emreexxl

emreexxl

Üye
    Konu Sahibi
Büyük ihtimalle offline oynanıyodur.Bende sadece çalışıp çalışmadığına bakmak için bir de ekran görüntüsü almak için kurmuştum tam bilmiyorum.

Jus7ice

Jus7ice

Üye
teşekkür ederim oyun da bayağı sardı

yasin213

yasin213

Üye
Dahaönce niye demiyorsunnn. :)

Neyse gerek kalmadı dün gece kavuştum Nokia lumia 1520 me

Hilesi için; (bkz: sorcerer)
Hahahaha ha onunla 1 günde bitirdim. :) çok zevk almıyorsun ama bn amacım sonunu görmek ti :P
Hayırlı olsun :) Millet telefon değiştiriyor, biz hala 5800 :) Imkânım olsa hiç durmayıp Asus Zenfone 5 veya Nokia N9 alırım :(

KFYou

KFYou

Üye
Bir ben giremedim la su oyuna kiricam simdi telefonu :)

KFYou

KFYou

Üye
Aynı kaderi paylaşıyoruz ;-(
3. Haritanın 3. Bölümünü bir türlü geçemedim hile de kullanmak istemiyorum ama beni artık zor durumda bıraktı yaw

Sorun ne ki?
sorun baya bir karışık :) 30 dakikaya çözersem çözücem yoksa telefonu kiricam :)

Üst Alt