Strateji Total Conquest - Sağlam Link

Sponsorlu Bağlantılar

emreexxl

emreexxl

Üye
    Konu Sahibi
Total Conquest - Sağlam Link
Arkadaşlar beğen butonuna basmasanız da olur bi teşekkür yeter :)
Oyun tarafımdan denenmiştir,çalışıyor arkadaşlar.

Bu link :

Mobilden indiremeyenler için link :

Bunlarda eski 5230'umdan oyun içi ekran görüntüleri :

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: yasin213

ensonkral06

ensonkral06

Üye
:tşk:

emreexxl

emreexxl

Üye
    Konu Sahibi
Rica ederim dostum iyi oyunlar

KFYou

KFYou

Üye
Dostum oyunu yükledim oyun açılmiyor beyaz ekran geliyor devamı yok ?

emreexxl

emreexxl

Üye
    Konu Sahibi
Telefonunun modeli ne ? Bu ekran görüntülerini 2 gün önce eski nokia 5230 umdan çektim oyunu bizzat kurdum denedim çalışıyo ama sende neden beyaz ekranda kalıyo bilmiyorum başka deneyenler varsa yorum yazabilirmi

tuna385

tuna385

Üye
5800 beyaz ekranda kalıyor

emreexxl

emreexxl

Üye
    Konu Sahibi
ilginç..3 gün önce 5230'a kurdum beyaz ekranda falan kalmadı bende.O ekran görüntülerini de 3 gün önce kendi telefonumdan denedim.

KFYou

KFYou

Üye
valla dostum 5800 açmıyor imkânın varsa 5800 da dene tel cfw li hiçbir program ve oyunda sıkıntı yapmıyor bunu açmadi beyaz ekranda kaldı çözemedim

emreexxl

emreexxl

Üye
    Konu Sahibi
5800da deneme imkanım yok da 5230 da deneyen varmı ? Bu ekran görüntülerini daha bir hafta önce çektim oyun çalışıyo bende dostum senin sorunun sebebini anlamadım 5230da deneyen varsa yorum yazabilir mi

KFYou

KFYou

Üye
dostum açılmiyor istiyorsan foto alabilirim yani sorun değil konuyu baltalama gibi bir niyetim yok olan sorunu yazdım çözümü bulursan yazarsin

zambirik

Üye
telefonu dik kullanıyorsanız ve ekran döndürme kapalıysa açılmaz

yasin213

yasin213

Üye
:tşk:
Dostum oyunu yükledim oyun açılmiyor beyaz ekran geliyor devamı yok ?

5800 beyaz ekranda kalıyor

valla dostum 5800 açmıyor imkânın varsa 5800 da dene tel cfw li hiçbir program ve oyunda sıkıntı yapmıyor bunu açmadi beyaz ekranda kaldı çözemedim

dostum açılmiyor istiyorsan foto alabilirim yani sorun değil konuyu baltalama gibi bir niyetim yok olan sorunu yazdım çözümü bulursan yazarsin

5800 kullanıyorum. Real Football 2015'te yükleniyor, sonrasında beyaz ekranda kalıyordu. Oyunu telefon hafızasına attım, hafıza kartını çıkardım ve telefonu yeniden başlattım. Bu sorunu da bu yöntemle çöze(bili)rsiniz belki.

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: caysimitmemurmenu
asroma7

asroma7

Üye
bende 5800 var oyunu yükledim test için gayette güzel açılıyor.

KFYou

KFYou

Üye
yav kardesim yüklüyoruz açılmiyor yalan atıcak halimiz yok istiyorsanız video çekip atayım izleyin konuyu baltalama gibi bir şeyimde yok oynamak istiyoruz oynayamiyoruz

asroma7

asroma7

Üye
asroma7

asroma7

Üye
kardesim inanmıyormus gibi konuşuyorsunuz ayar oluyorum çözup çözmemen önemli değil sadece sorunu belirtiyorum

Neden inanmıyım ki ne çıkarım olacak. Sadece bnm yazdığım bende 5800 var gayet güzel çalışıyor.

Üst Alt