• Üye Haberleri - İncelemeleri bölümümüzde sadece üyelerin kendi yazdığı haberler ve oluşturduğu incelemelere yer verilmektedir. Haber kaynaklarından veya farklı bir kategoriden, birebir alınan içerikler paylaşılamaz.

Toshiba T135 ( Fiyatı / Resimleri / Özellikleri / Çıkış Tarihi )

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Doğuş Pertez

Doğuş Pertez

Admin
    Konu Sahibi


Ünlü dizüstü bilgisayar üreticisi Toshiba, bugün T135 ismindeki dizüstü bilgisayarlarını tanıttı. Cihaz ile ilgili detayları haberimizin devamından bulabilirsiniz.


Ürettiği dizüstü bilgisayarlarla tüm ilgiyi üzerine çekmeyi başaran Toshiba firması bugün, T135 ismini verdiği dizüstü bilgisayar modelinin tanıtımını gerçekleştirdi. Intel SU2700 ve SU4100 işlemcileriyle birlikte gelen cihazlarda 8 Gigabayt’a kadar kullanılabilir sistem belleği bulunuyor. 250 Gigabayt depolama alanı bulunan cihazda, altı hücreli pille beraber 8 saatin üzerinde bir performans sunuluyor. eSATA portu, HDMI çıkışı bulunan cihazda ayrıca Microsoft’un en son tanıttığı Windows 7 işletim sistemi kullanılmış.

Cihazın satışına Ekim ayından sonra başlanılması beklenilirken, fiyatı hakkındaki bilgilerse belirsizliğini koruyor.
 
hamza416

hamza416

Üye
güzel notebook helal toshibaya:d
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt