Toplanın bilgililer acayip gereklisiniz :))

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
MrFinito

MrFinito

Üye
    Konu Sahibi
Toplanın bilgililer acayip gereklisiniz :))
evet arkadaşlar önceki konumda 1300tl limit vardı. şuan sınırsız bütçem samsung hariç en iyi telefon önerilerinizi bekliyorum.

codblackops2

codblackops2

Üye
HTC One X

MrFinito

MrFinito

Üye
    Konu Sahibi
link ekler misin?gold.com.tr, bimeks.com.tr gibi yerlerden olursa iyi olur.

- - - Eklendi - - -

link ekler misin?gold.com.tr, bimeks.com.tr gibi yerlerden olursa iyi olur.

codblackops2

codblackops2

Üye
Mobilim baya uğraştırır.Site site bak dostum electroworld teknosa bimeks media markt istanbul bilişim gold gitti gidiyor
Daha vardırda unuttum :)
En güvenilir satış siteleri bunlar.

Türe

Türe

Üye
Htc One X

Never_Back_Down

Never_Back_Down

Üye
htc one x gold bimekste yok galiba bence hepsiburada.com'ada bak iyidir mobildim linkte hata varsa kusura bakma :)

doctorrr

doctorrr

Üye
nokia lumia 900 :P:

MrFinito

MrFinito

Üye
    Konu Sahibi
bende mobilim :) zaten mağazadan alıcam.one x bayağı öneriliyor :) başka yok herhalde :)

- - - Eklendi - - -

bende mobilim :) zaten mağazadan alıcam.one x bayağı öneriliyor :) başka yok herhalde :)

Mobilator

Mobilator

Emekli Yönetici
one x'ten son derece memnunum. merakın varsa imzamdaki ana konuya bakabilirsin.

klongs

klongs

Üye
htc one x yada one s

MrFinito

MrFinito

Üye
    Konu Sahibi
nokia da istemem android geliştiricisi olarak :)link sağlam :)

- - - Eklendi - - -

nokia da istemem android geliştiricisi olarak :)link sağlam :)

- - - Eklendi - - -

tam özellikleri lazım :) htc nin sitesi hata gösteriyor.

klongs

klongs

Üye

muratsim67

Üye
iphone 4s ve 5 cikarsa o

avcitalip

avcitalip

Üye
iphone 4s ve 5 cikarsa o

aynen,s3 ve one x te güzel ama samsung biraz yazılım konusunda mızmızlık ediyor hTC ne durumda bilemiyorum ama hTC de de otg ve görüntülü görüşme yok (kernelsiz)

MrFinito

MrFinito

Üye
    Konu Sahibi
otg ne? samsunga karsıyım zaten :) iphone almam jb olmadan işe yaramaz, jb de garantiyi yiyor.

- - - Eklendi - - -

otg ne? samsunga karsıyım zaten :) iphone almam jb olmadan işe yaramaz, jb de garantiyi yiyor.

klongs

klongs

Üye
on the go telefona flashdsik mause klavye vs usbli cihazları bağlamanı sağlıyor

MrFinito

MrFinito

Üye
    Konu Sahibi
gerek yok yani :) otg isteseydim notebook alırdım

- - - Eklendi - - -

gerek yok yani :) otg isteseydim notebook alırdım

SilentOne

SilentOne

Üye
al s3 hem batarya değiştiriliyor hafıza kartı takılıyor

mancukya

Üye
Samsung neden istemiyorsun bilmiyorum ama son 3 senedeki tüm modelleri sorunsuz cihazlar gerci ben yurtdisi olarak bakiyorum.
S3 sarj yeme olayi yeni firmware ile bitti. JB ile ICs arasinda fazla fark olmadigi icin en gec 1 2 ay icinde JB gecicek zaten.
Htc sd kart, degismeyen batarya harici son soff durumu söz konusu gerci o konuda bilmiyorum acik buldularsa resmi siteden kayit olup keriz gibi garantiyi kaldirmak icin bos konusmayim eski sistemse kimse bosa önermesin.
Geriye LG 4x kaliyor ama Lg saglam iyi cihaz yapmasina ragmen yazilim destegi bunun yaninda yalanci firma olmasi sorun.
Sony iyi cihazlari olsada Android sürümü iyi optimize etsede bütün cihazlardaki donanimi 18 ay geriden geliyor kusura bakmasin kimse yeni fiyatina eski satiyor.
Moto avrupada pek cok ülkede yok olan yerlerde pek cok cihazi satista degil 4 cekirdekli cihazlarini bilmiyorum.
illa Samsung istemiyorsan LG 4x almani öneririm sebebide JB ile ICS arasinda fark olmadigi icin LG yapmasa bile birileri kernel ve rom uyarlamasini en kisa sürede yapicaktir mutlaka fiyat olarakta ucuza satiyorlar.
Htc ve sony önermem. Iphone konusu ise sadece moda ve bu moda sürekli azaliyor ama satislari devam edecek mutlaka cünkü GSM firmalari ile manyak derecede karli anlasmalari devam ediyor yoksa yenilik yapabildikleri yada ilginc tarafi yok.
Ayrica market konusunda Android tek markete sahip degil asagi yukarida sayilar birbirine yaklasik zaten o sayi icinde hem ios hem android icin 400 binden geckin fazla program sacma seyler.
Benim sana tavsiyem LG tek sorun seneye Android yeni sürüm cikarsa LG oyalar durur JB ilede büyük fark varsa aylarca beklersin ama saglam cihazin olur o ayri konu ben alicak olsam sahsen S3 tereddüt etmeden alirdim.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...