Top korkusu.

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Heroata

Heroata

Üye
    Konu Sahibi
Top korkusu.
Yardim edermisiniz? Sorunum şöyle, futbol oynarken adam şut çekince ya arkami donuyorum yada gozumu kapatiyorum. Lutfen yardim edermsnz nsl bu sorunumu cozeblrm?

mcnpl4

mcnpl4

Üye
adama yaklas iyice vurdugunda uzaginda olursan tehlikeli ben de korkuyorum biraz ama direkt dibine girince vurmaya firsat bulamaz vursada sana dogru vurmaz korkmani gerektiren bi sebep de kalmaz. yaklasilcak gibi degilse de adamin kosu cizgisinin yanindan takip et onunde durma sut cekerse topa yonel bacakla kontrol etmeye calis. korkuyu zamanla halledersin. ya da direkt atla onune top carpa carpa alisirsin:D

- - - Eklendi - - -

bi de topu iyi takip etmezsen oyun hizlandiginda nerde oldugunu bilemezsin ister istemez gozunu kapatirsin, egilirsin ya da arkani donersin sonra bi bakmissin top alakasiz bi yerde herkes sana guluyo napiyo bu diye:ehe

• Beğen
Tepkiler: Heroata
Heroata

Heroata

Üye
    Konu Sahibi
adama yaklas iyice vurdugunda uzaginda olursan tehlikeli ben de korkuyorum biraz ama direkt dibine girince vurmaya firsat bulamaz vursada sana dogru vurmaz korkmani gerektiren bi sebep de kalmaz. yaklasilcak gibi degilse de adamin kosu cizgisinin yanindan takip et onunde durma sut cekerse topa yonel bacakla kontrol etmeye calis. korkuyu zamanla halledersin. ya da direkt atla onune top carpa carpa alisirsin:D

- - - Eklendi - - -

bi de topu iyi takip etmezsen oyun hizlandiginda nerde oldugunu bilemezsin ister istemez gozunu kapatirsin, egilirsin ya da arkani donersin sonra bi bakmissin top alakasiz bi yerde herkes sana guluyo napiyo bu diye:ehe

Guluolar ztn de son zamanlarda ii futbol oynamaya basldm(oncekine gore :D )

Tskkr ederim uygulcm

haydaravısyon

haydaravısyon

Üye
bol bol tsubasa çizgifilimine izle kalecenin suratında top patinaj çekiyor
sonra top benim dostumdur diyordu

ka_za

ka_za

Üye
Tek şansın korkunu yenmen gibi duruyor kendini zorla biraz hertopa atlamayı dene bi sure sonra alışırsın zaten

mstf_l

mstf_l

Üye
Bende bilimum her türlüsü bulunan korkudur. Bir insan her türlü toptan çekinebilir mi? Pin-pon topunda bile gözleri mi kapatıyorum. Terliğin, sandalyenin önüne atlayan ben topta arkamı dönüyorum. Garip şeyler :hmmm

Sana tavsiyem birkaç kere üstüne gelen topa atla herhalde alışırsın. Ben denemedim, sonra sen futbol oynamaya başladın diyorlar :D

Heroata

Heroata

Üye
    Konu Sahibi
bol bol tsubasa çizgifilimine izle kalecenin suratında top patinaj çekiyor
sonra top benim dostumdur diyordu

Tek şansın korkunu yenmen gibi duruyor kendini zorla biraz hertopa atlamayı dene bi sure sonra alışırsın zaten

Bende bilimum her türlüsü bulunan korkudur. Bir insan her türlü toptan çekinebilir mi? Pin-pon topunda bile gözleri mi kapatıyorum. Terliğin, sandalyenin önüne atlayan ben topta arkamı dönüyorum. Garip şeyler :hmmm

Sana tavsiyem birkaç kere üstüne gelen topa atla herhalde alışırsın. Ben denemedim, sonra sen futbol oynamaya başladın diyorlar :D

Yardmlarin:z icin tskkrler beden dersni beklym:D fazla abanyolar XD

TSUBAsayi da yumurcak tvde goruom arada :kop2:

ümran

Üye
dostum herkeş korkar ondan ,sırtını dön

bboyQ7

bboyQ7

Üye
Ztn bi sirtimi donuyorum olan oluo

Bak adama uzaksan abanacağı sırada sırtını dön ama parmak uçlarında ol o esnada.Çünkü olası bir fake durumunda daha çabuk hızlanırsın ve seni geçmesine izin vermezsin.Ha adam yakınsa sırtını dönmeni gerektirecek bir durum yok çünkü o mesafeden top dizinin üstüne çıkamaz.Ama dediğim gibi uzaksa adam dönmen şart bir sakatlık çıkmaması için.Futbolcular bile dönüyor :oke:

Heroata

Heroata

Üye
    Konu Sahibi

Bak adama uzaksan abanacağı sırada sırtını dön ama parmak uçlarında ol o esnada.Çünkü olası bir fake durumunda daha çabuk hızlanırsın ve seni geçmesine izin vermezsin.Ha adam yakınsa sırtını dönmeni gerektirecek bir durum yok çünkü o mesafeden top dizinin üstüne çıkamaz.Ama dediğim gibi uzaksa adam dönmen şart bir sakatlık çıkmaması için.Futbolcular bile dönüyor :oke:

:D tesekkurler. Bn arkami donunce hersey aklmdan cikio :D bide dibimdeyken ayagmdan sekip kafama gelcek fln dusunuodm :kop2:

Türe

Türe

Üye
Bol bol birebir mücadeleye gir alisirsin ya da kaleci ol

bboyQ7

bboyQ7

Üye
Usta senin ilacın Veli Kavlak :D
Videolarını izle nasıl faul yapılır öğren :)

Mufche

Mufche

Üye
Kaleci değilsen normal bence , topu iyi gözetlersen nerde nasıl durcağını bilirsin bi sorun olmaz. Savunma yaparkende çok dibine girersen rakibin bi hareket çekip geçer gider , 1 adım kadar bi mesafe olsun aranızda hamle yapıcağın zaman ayarlayıp sök al ayağında :)

BYFECI

BYFECI

Üye
Küçükken top bir yerine çarptıysa korkarsın.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...