Tonlakazandan daha çok kontör kazanma yolunu buldum Bakarmısınız

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
thenfouz

thenfouz

Üye
    Konu Sahibi
Tonlakazandan daha çok kontör kazanma yolunu buldum Bakarmısınız
Arkadaşar benim no tonlakaza üye Babamın no faturalı hat ve aylık sabir bi para ödeyip her yöne sınırsız konuşuyor benim demek istyediğim şu acaba babmın nodan kendi numaramı arasam ve cevap versem öylece bıraksam bi sorun olurmu turkcll bişe yaparmı görüşlerinizi bekliyorum

Catty

Catty

Emekli Yönetici
Hayır.

thenfouz

thenfouz

Üye
    Konu Sahibi
bu tonal kazan kontörlerini başka bi hatta gönerebilimiyiz

gokberkgovercin

gokberkgovercin

Üye
Benim bildigim Avea da kötüye kullanım diye birşey var, ama Turkcell de var mı bilmiyorum.

Mehmet

Mehmet

Emekli Yönetici
Hayır

gokberkgovercin

gokberkgovercin

Üye
Yoksa birşey olmaz o zaman yapabilirsiniz.

Karahasan

Karahasan

Emekli Yönetici
Arayıp karşı tarafı açık tutman tonlakazan kontoru kazanmanı yükseltmez ne kadar açık tutarsan tut her çağrıyı cevapladığında kontor alırsın.

gokberkgovercin

gokberkgovercin

Üye
Hadi ya :S Ben Avea'daki gibi zannetmiştim.

thenfouz

thenfouz

Üye
    Konu Sahibi
ama arkadaşım mesela 3 saat açık dursa 7,5 sniyesi 0,5 kontörden 3 saat 10800 saniye eder 10800 saniyede 7,5 e böl 1440 eder 1440 ile 0,5 i çarp 720 yapar yani 3 saat açık durursa 720 kontör ediyor daha karlı olmazmı?

--------------- Ekleme ---------------

Arayıp karşı tarafı açık tutman tonlakazan kontoru kazanmanı yükseltmez ne kadar açık tutarsan tut her çağrıyı cevapladığında kontor alırsın.
peki kardeşim bi numurayla günde kaçkere arayabilirim yani limiti varmı onun

Mustafa Dümen

Mustafa Dümen

Üye
Evet var aynı numarayla sadece 3kez .. Günde maksimum ise 5kez aranarak kontor kazanabilirsinis..

Karahasan

Karahasan

Emekli Yönetici
ama arkadaşım mesela 3 saat açık dursa 7,5 sniyesi 0,5 kontörden 3 saat 10800 saniye eder 10800 saniyede 7,5 e böl 1440 eder 1440 ile 0,5 i çarp 720 yapar yani 3 saat açık durursa 720 kontör ediyor daha karlı olmazmı?

peki kardeşim bi numurayla günde kaçkere arayabilirim yani limiti varmı onun

günde 3 kere arama başı kontor kazanabilirsın.

Hadi ya :S Ben Avea'daki gibi zannetmiştim.

sizin dediğiniz aran kazan olmasın.

osnakli

osnakli

Üye
Arkadaşlar tonlakazanda sistem diğer arankazanlara göre çok farklıdır.burda amaç kullancıya reklam tonunu dinlettirmek ve cevapladığınız her cağrı da reklam firmasının verdiği kontörü kazanırsınız.örneğin her iki kişi aramsında 1 kontör kazanırsınız.çağrıyı cevaplamanız kontör kazanmanız için yeterlidir telefonu açık bırakmanıza grek yoktur...bir kişiden günde en fazla 3 kontör kazanabilir genelde de 5 kontör kazanabilirsiniz.ayda çalarken dinlet abonesiyseniz 150 kontör değilseniz en fazla 90 kontör kazanırsınız...

admiral23

admiral23

Üye
Arkadaşlar tonlakazanda sistem diğer arankazanlara göre çok farklıdır.burda amaç kullancıya reklam tonunu dinlettirmek ve cevapladığınız her cağrı da reklam firmasının verdiği kontörü kazanırsınız.örneğin her iki kişi aramsında 1 kontör kazanırsınız.çağrıyı cevaplamanız kontör kazanmanız için yeterlidir telefonu açık bırakmanıza grek yoktur...bir kişiden günde en fazla 3 kontör kazanabilir genelde de 5 kontör kazanabilirsiniz.ayda çalarken dinlet abonesiyseniz 150 kontör değilseniz en fazla 90 kontör kazanırsınız...

:oke:

ugur0296

Üye
başka oparatörleri aramak çok kolay

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt