TomTom Navi N ve E serisi icin

Sponsorlu Bağlantılar

naberbeyaw

Üye
Çok teşekkürler
Senelerdir PPC de Holux 240 yardımı ile yurtdışında Tom Tom, yurtiçinde IGO kullanırdım.
Bunları telefonda kullanmanın en keyifli yanı ise otoyolda gidiyorsunuz, 10 km içindeki otelleri soruyorsunuz, size telefonlarına kadar listeliyor ve arıyorsunuz......

Yalnız telefonda henüz güzel bir, kapsamlı tatminkar, İstanbul Tom Tom haritasına ulaşamadım.
Ama Garmin Türkiye için oldukça tatminkar.
Symbian altında IGO kullanan var mı?

adame

Üye
bu n73'te çalışır mı? ayrıca ücretli mi? lütfen yardımmmm!!!

yassose

Üye
bu n73'te çalışır mı? ayrıca ücretli mi? lütfen yardımmmm!!!
arkadasim n 73 de calismasi icin bir tane gps modulu alman lazim yoksa entegre gps olmadigi icin calismaz ve hic bir ucrete gerek kalmaz

artist007

Üye
selm kardes öncelikle emegin saglik cok tesür ederim . hepsini yükledim calisiyor ama gps bulamiyor bt .sisx adli dosyayi actigimda ise( DEVIE PRESENT ) yaziyor ekran beyaz hic birsey oluyor bunlari bir aciklarsan cok makbule gecer cok sagolasin.

rehberce

Üye
Merhaba arkadaşlar,
bunu hiç E71 de deneyen oldumu çalışıyor mu acaba?
Bilgi için şimdiden teşekkürler
Kapadokay dan Bilal

breaka

breaka

Üye
kardes bnde e63 var e71 le aynı dencek kdar yakın bı telefn ama tomtom hıc acılmyor nedense ??

hakano78

Üye
ya tamam cok guzel de olayı bırde tam acıklamalı yapsadınız cok makbule gecıcektı ben acemıyım bu konuda....lutfen neyı nasıl yapacagımı tek tek anlatırmısınız... tabı mumkunse.. almanyadan fransaa geldım ve gerı donusum ıcın nawı lazım... bende n95 8 gb var hepsını ındıedım ama nasıl devam edıcem

Mikrowellenmann

Üye
Arkadaşım programı kurdum dediğin gibi. Fakat Harita bulunamadı mesajı alıyorum. NEden acaba. Bir türlü yüklediğim haritaı görmüyor.

Yardım edersen sevinirim. Teşekkürler. Selamlar

liloh

Üye
kardes karteyi dogru yere koydugunundan eminmisin bu linki sonuna kadar takip edersen eminim calistiracaksinhttp://www.maxicep.com/s60-3rd-harita-gps-navigasyon/tomtom-artik-intern-gps-ile-calisiyor-138401.html

hakano78

Üye
ya kardes tesekkur ederım ama ben bunu nasıl yukluycem benım hıc bır fıkrım becerım yok bu konularda... varmı bunu bır bılen....sırasıyla anlatsın yaa neyı nasıl yapıcagımızı....

hcoskun32

Üye
radarin kurulumunu anlatabilirmisin navide sorun yok ama radari yükleyemedim bir türlü

serdar20092009

Üye
s a kardes tomtom yukledim dunya donuyor baskada bisey olmuyor nedendir kardes cevaplarsan formulunu sevinirim

--------------- Ekleme ---------------

sa tomtom yukledim ama sadece dunya donuyor neden acaba cevap acil lutfen

sa tomtom yukledim ama sadece dunya donuyor neden acaba cevap acil lutfen

nemrutuntorunu

Üye
mrb arkadaslar ben n95 gb ta bu tomtom u yuklemeye calisyorum ama certifikali biseyler diyip yuklemey iptal ediyor sizce sorun nedir
bana bir anlatirsaniz ne yapmak gerektigini iyi olacak
tesekkurler

sadikarik

Üye
Teşekkürler

mehmet3437

Üye
kardes bnde e63 var e71 le aynı dencek kdar yakın bı telefn ama tomtom hıc acılmyor nedense ??
Slm arkadaşım ben de e63 e 6.010 sürümünü yüklemiştim gayet güzel çalışıyor her dilde konuşuyor
gps olmadığı için kullanmıyorum

rangerover

Üye
bu haritaların hepsini yuklemeye gerek varmı sadece turkıye olanı yuklesem olur mu ?

ben beceremedim sanırım telefona gönderdim ama desteklenmiyen içerik diyor ve açmıyor

nologin

Üye
Arkadaşlar, tomtomu N95 8 Gb-e nasıl yüklemem gerekir. Adım adım analatabilecek var mı.

Şimdiden teşekkürler.

o4eren

Üye
yuklu hic bir harita yoksa program calismiyor mu ben onlari hala yuklemedim de we ilk hangi programi calistiracam

erman27

Üye
arkadasim haritalar cok eski

Üst Alt