Mcguıder 2009 v7.7 + radar

Sponsorlu Bağlantılar

artist007

Üye
N95 te yükleme yapilmiyor
hata veriyor lisans hatasi

bumin__

Üye
kardeş bu almanca türkçe nasıl yapacağız veya türkçe desteği varmı

beyazgulum2

Üye
arkadaşlar ben n95 8gb kullanıyorum programı çok rahat yükledim elimde cer ve kkey dosyalarım olduğu için serifika sorunum yok,program gayet güzel çalışıyor içindeki özellikleri saymakla bitmez,her şeyin bir ayrıntısı mevcut gördüklerim içinde en iyisi diyebilirim türkçe dil özelliği mevcut ayarlara girdiğinizde biraz karıştırmanız gerekli sesli türkçe yönlendiriyor uyduya bağlanma hızı çok iyi çok detaylı hız uyarıları yerinde,ben çok beğendim mutlaka kullanın derim unsigned ettiğim dosyayı rapide yolladım sıkıntı çekmeyin diye kolay gelsin.

YASKO53

Üye
ben n 78 e kurdm ama italyanca olarak kurdu ve calıstıramadım neden olabilir

modenaf430

Üye
ellerine sağlık teşekkürler

serdar20092009

Üye
programi indirdim yukledim ama haritalari acmiyor nokia 6210 nedendir acaba
4 tane haritayi indirdim fransanin hata veriyor detayli anlatirsaniz sevinirim tessekkur ederim yardimci olursaniz

demirriza

Üye
paylasımınız için çok sagolun ancak rapıde yuklemekten vazgecın artık programla ugrasmaktan fazla indirmeyle uğraşmak zorunda kalıyoruz

saltiks

saltiks

Üye
Nokia e 75 de denendi ve çalışıyor teşekkürler. Gayetde kolay oldu.
Saygılar..

ekspress27

Üye
ya yukledim italyanca çıkıo turkceye çeviremedim bi yardım edin

pasa35

Üye
bende yükledim ve italyanca çalıştı neyi naapıcamı anlıyamaıdm yokmu yardım edebılecek

oguzbbk

Üye
rapidden başka upload sitesi yokmu ben rapidden hata alıyorum...

ARDA0579

Üye
Kardes ıyıde bu lınk ler bozuk aksamdan berı beklıyorum yuklemek ıcın ama sımdı acılmıyorlar fransa map ları bı yardımcı olursan sevınırım

Muratti1905

Üye
e71 de mukemmel calisiyor tesekkurler guzel insan

ARDA0579

Üye
Kardes benım anlamadıgım radar ları neden resımlı gostermıyor map ıcınde fr onun ıcınde fr pak fr cam buraya kadar ok mı kardes ama burdan sonrası nasıl resımlı gosterıcek bunu anlatan bırı cıkarsa sevınırım

--------------- Ekleme ---------------

FRANSANIN VEYA EURO MAP LARI MEVCUT HEMDE 3 SEFERDE HEPSINI INDIRE BILIYORSUNUZ BURDAN ( )buraya bakin ben burdan indirdim

FRANSANIN VEYA EURO MAP LARI MEVCUT HEMDE 3 SEFERDE HEPSINI INDIRE BILIYORSUNUZ BURDAN ( )buraya bakin ben burdan indirdim

ircan

ircan

Üye
programı yukledim fakat lisanslama işlemini geçemedim

6210navigator

Üye
arkadaslar fransa dosatasinin sonunda 13.0 ko oluk cam cikior hata sanirissam ilgilenirseniz seviniriz

MCGUIDER 2009 V7.7 + RADAR
COK TESEKKUR EDERIM PAYLASIM ICIN BUTUN HARITALARI INDIRMEK MI GEREKIO YANI BI LINK YOKMU TEK AVRUPA ICIN

TESEKKURLER kurdul calisio ve cok guzel ellerine saglik emegine saygi

balkiroral

balkiroral

Üye
Arkadaşlar sabit veya yürüyen radarları uyaran navigasyon programı varmıdır.

6210navigator

Üye
fransa haritasindaki radar ve pois ne indireyim mi yada ne yapayim bu arada programi yukledim ve cok guzel calisiyo 10 tane harita attim iyi ama radar uyarisi vermio promlem ne radarida ayni dosyada attim ve telefonda da cikio yardimlariniz icin tesekkurler

desperado_t

desperado_t

Üye
abi bana bahrain mapini yolliyabilirmisin simdiden cooook tesekkur ederim n96 icin mcguider 2009 7.71 bahrain mapi adresim [email protected]

serdar5527

serdar5527

Üye
çok teşekkürler saolasın kurdum çalışıyor yalnız şu radarla dosyasınıda indirdim ancak telefonda nereye kopyalacagım bilmiyorum

Üst Alt