Uygulama Tlf Ana Ekranındaki Sabit Reklamı Kaldıramıyorum


lacrimal01

Üye
    Konu Sahibi
Arkadaşlar merhaba.
Tlfnumun (S8plus) ana ekranında bulunan bet365 reklamını (resim allta) ne yaptıysam kaldıramadım.7-8 çeşit anti virüs programı veya anti malware ile taratmama rağmen sonuç alamadım.
Sorunun çözümünü konusunda yardımlarınızı bekliyorum.
Şimdiden teşekkürler.

Ekran görüntüsü resminde reklam gözükmüyor :(
Reklam resimdeki gibi en üstte şerit halinde, kırmızı renkte, baya bir şeffaf ve her zaman sabit ve ney açarsam açim üstte duruyor.
 
Son düzenleme:
TheNightMare.

TheNightMare.

Moderator
Cihazı Fabrika ayarlarına sıfırlamayı deneyin.
 

lacrimal01

Üye
    Konu Sahibi
Root attım gene aynı :(
 
Mesut Aktaş

Mesut Aktaş

Co-Admin
Root attım gene aynı :(
Root atmakla bir çözüm olmaz, cihazı sıfırlamayı deneyin yada romu tekrar yüklemeyi deneyin cihaz eğer orjinal sürüm ise bilgisayar uygulaması ile de yazılımını tekrar yükleyebilirsiniz.
 
  • Beğen
Tepkiler: technotRoniX_28
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt