TIGRA VS CORSA GSI ?

Sponsorlu Bağlantılar

13-14 milyar civarında paranız va araba almak istıyorsunuz hangisini tercih ederdiniz

• TİGRA

Kullanılan: 0 0.0%
  • CORSA

Kullanılan: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    0
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
DeLmIrA

DeLmIrA

Üye
    Konu Sahibi
TIGRA VS CORSA GSI ?
bana sorarsanız cok zor bı secım 10 milyara gsi alıp kalanını modifiyede yapabilirim direk tigra alıp aynen bırakabilirimde ;)

Roy

Roy

Üye
corsa gsi

Gokhan43

Gokhan43

Üye
Tigra.. ;)

Konuları doğru yerlere açamaya özen gösterelim.. ;)

ibrahimcay1

Üye
COrsA Ama bEn CIk1nT1y1m YaN1 Tigralar1 CoK sEWmoM onDan.... :P :P :PP :PP :iyi:

hyucek

hyucek

Üye
tigranın fiyatını bilmiyorum ama tipi güzel :)

hasisa

hasisa

Üye
tigra

kaxma

Üye
corsa rulaz :)

doukan1989

Üye
corsa gsi derim. Ama tigra da guzel onlarin fiyatini bilmiorum ama

DeLmIrA

DeLmIrA

Üye
    Konu Sahibi
Originally posted by doukan1989@Jun 11 2005, 03:00 PM
corsa gsi derim. Ama tigra da guzel onlarin fiyatini bilmiorum ama
[post=81690]Quoted post[/post]​

CORSA GSI 11-12 MİLYAR CIVARI (98 KASALARDAN SOZEDIYORUM 94LER 9 MILYARA FALAN BULUNABILIO)
TIGRA (ZATEN BI COK TIGRA FULLDUR BIDE FULL,UN FULL,U VAR :D YANI SUNROOFLU MODEL SUNROOFLULAR 13-14 MILYAR SUNROOFSUZ TEK AIRBAGLI MODELI 12 MILYAR CIVARI) ;;)

hyucek

hyucek

Üye
abi tigra da bayaa iyi ya. hem tip hem fiyat baya iyi :) artık ben de tigra istiyorum(biraz onceye kadar corsaydı)

keano

Üye
ya bilmom ama tigra bayan suruculere sanki daha cok yakisiyo..ama yakisikli araba cidden. her ikisindede iyi sanslar ayaani yerden kestikten sonra ;) tabi bana sorarsan japon al derim... yaris vvti falan... gerci fiyatlarini bilmiom hic ama..

MiCoX

Üye
OpeL TigRa... tabiqi Ya yada bAŞka bişey aL 206 106 feLam CorSA BaYaN aRaBası gibi :D

DeLmIrA

DeLmIrA

Üye
    Konu Sahibi
yaw yok bi kac kısıden daa duydum ama belli bi zümreye özel bi araba olabilecegı dusuncesıne katılmıyorum :) bayanlara özel ,erkeklere özel, ortasına özel :P

DeLmIrA

DeLmIrA

Üye
    Konu Sahibi
Originally posted by keano@Jun 12 2005, 01:44 PM
ya bilmom ama tigra bayan suruculere sanki daha cok yakisiyo..ama yakisikli araba cidden. her ikisindede iyi sanslar ayaani yerden kestikten sonra ;) tabi bana sorarsan japon al derim... yaris vvti falan... gerci fiyatlarini bilmiom hic ama..
[post=82586]Quoted post[/post]​
bu sene kapak atarsak unıye bakcaz hangisini daha temiz bulursam daha iisi size ins ;;)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt