TibiaME Online RPG Oyunu 20 mb - TÜRKÇE ! by soneday

Sponsorlu Bağlantılar

CoDeYs

CoDeYs

Üye
teşekkürler

lordofearth

lordofearth

Üye
eline sağlık

melokral

melokral

Üye
İlgimi Çekmedi Ama Saol.

Soneday

Soneday

Üye
    Konu Sahibi
1 mesaj atman yeterlidi,ben 9'da oynuyorum ama 1'e geçerim Türk'ler varsa,9'da hiç yok hemşerimiz.

Thegrave

Thegrave

Üye
Evet soner ben world 1 de oynuyorum burası türklerin mekanı gerçekten türk dolu buyru bekleriy kayıtta isminin sonuna tr koy sana ulaşayım.

Soneday

Soneday

Üye
    Konu Sahibi
Evet soner ben world 1 de oynuyorum burası türklerin mekanı gerçekten türk dolu buyru bekleriy kayıtta isminin sonuna tr koy sana ulaşayım.

Tamam kardeş,sonedaytr'yim..Senin nick'in ne ve güzel bir topluluk oluşturursak iyi olur...

Thegrave

Thegrave

Üye
Benim oyunda ismim: turkish sen bence daha kayıt yapmamışsın çünkü ekledim arkadaşlara öyle birisi yok diyor burda fazlasıyla topluluk var zaten gelirsen görürsün world 1 bekliyorum kardeş.

futbol123

futbol123

Üye
tşk..

Thegrave

Thegrave

Üye
Berke world 1 e gelirsen çok memnun olurum çünkü burada türkler var kayıt olurken world 1 seç ve isminin sonuna tr koy yeterkli biz sana ulaşırız. Yada ismini buraya yaz yeter.

Thegrave

Thegrave

Üye
Soneday KARDEŞ OYUNUN 1.70 VERSİYONU ÇIKTI ARTIK BU OYUN ÇALIŞMIYOR SENDEN BİRŞEY İSTEYECEM ASLINDA HERKES BUNU İSTİYOR BU OYUNUN DOKUNMATİK DEĞİLDE SİS MODELİNİ YANİ DÜZ S60 MODELİNİ TÜRKÇEYE ÇEVİRİRMİSİN KARDEŞ TEŞŞEKKÜRLER. news bölümünde yeni clientleri bulabilirsin s60 ı türkçeye çevir s60v5 i değil.

Soneday

Soneday

Üye
    Konu Sahibi
Soneday KARDEŞ OYUNUN 1.70 VERSİYONU ÇIKTI ARTIK BU OYUN ÇALIŞMIYOR SENDEN BİRŞEY İSTEYECEM ASLINDA HERKES BUNU İSTİYOR BU OYUNUN DOKUNMATİK DEĞİLDE SİS MODELİNİ YANİ DÜZ S60 MODELİNİ TÜRKÇEYE ÇEVİRİRMİSİN KARDEŞ TEŞŞEKKÜRLER. news bölümünde yeni clientleri bulabilirsin s60 ı türkçeye çevir s60v5 i değil.

1.70 versiyonu klasik versiyonu...Yani dandik,symbian versiyonu en son (dün güncellenmiş) 1.10...
Java'yımı yapayım,symbian'ınımı?

Ve 3rd ve 5th'de çalışır symbian versiyonu ama java versiyonu pek performanslı olmaz.

Thegrave

Thegrave

Üye
Soneday kardeş 2 tane çıkarsan çok iyi olur birisi s60 klasik versiyon ikinciside java j2me.jad versiyonunu türkçeye çevirsen yoğun ilqi gelir teşekkürler...

choqsuqar

choqsuqar

Üye
saol

##KARE##

Üye
Oyunun türkçe modelini çıkar soneday s60 classic ve java j2me.Jad çıkar versiyon 1.70 i hadi bekliyorum lütfen.

A C I Y O R !

Üye
Türkçeye çevir yeni versiyon s60 classic ve java j2me.Jad pls...

NAPCAN???

Üye
Teşekkür ederim

ŞenolTÜRK

ŞenolTÜRK

Üye
N97 ye yükleyemedim yardımcı olabilirmisin soner kardeş

-'kopuk

-'kopuk

Üye
emeğine sağlık

ozanazy