TibiaME MMORPG

Sponsorlu Bağlantılar

mucahitherken

mucahitherken

Üye
    Konu Sahibi
TibiaME MMORPG
Arkadaşlar uzun zamandır bu konuyu açmayı düşünüyordum nasip bugüneymiş.Evet anlatıma başlayayım.Şimdi oyunumuzun adı TibiaME.Bir online oyun.Yaratık kesip exp kazanabiliyor,lwl atlıyor,skill ve spell kullanıyor ve gold kazanıyosunuz.Oyundaki silah çeşitliliği ve zırh çeşitliliği oldukça fazla.Ayrıca oyunda guild sistemi etkin.Farklı insanlarla birlikte bir topluluktayız(Metin2 deki lonca gibi).Guildimizin adı H U Z U R.Guildimizde argo kelime,küfr,hakaret yasaktır.Nezih bir guilddir.Bu arada bnm oyunda ki adım Mucoknght.
Arkadaşlar aşağıda s60v5 için bi paket yapıp koydum.İçinde oyuna nasıl başlayacağınız ve TibiaME'nin s60v5 versiyonu bulunmakta.Arkadaşlar konu sürekli güncel kalacak.1-2 gün içerisinde video çekip koyacağım.Takıldığınız heryerde bana soru sorabilirsiniz.
NOT:Kaydolduğunuzda nickinizi bu konuya yazın lütfen.

hikmet366

hikmet366

Üye
teşekkürler.

mucahitherken

mucahitherken

Üye
    Konu Sahibi
:rica:

herowar28

Üye
tesekkurler guzel konu olmus

mucahitherken

mucahitherken

Üye
    Konu Sahibi
:rica:Yardımcı olduysam ne mutlu bana:)

Akıncı

Akıncı

Üye
:tşk:

Van Hohenheim

Van Hohenheim

Üye
oyun açılmıyor açılsaydı keşke.

mucahitherken

mucahitherken

Üye
    Konu Sahibi
Nasıl açılmıyor kardeş bilgi verirsen yardımcı olmaya çalışırım:)

Van Hohenheim

Van Hohenheim

Üye
Nasıl açılmıyor kardeş bilgi verirsen yardımcı olmaya çalışırım:)

C503 üm var oyun sorunsuz yüklendi. Menüye simgesi geldi dokunuyorum hiçbirşey olmuyor. Ne kadar beklesemde birşey olmuyor.

mucahitherken

mucahitherken

Üye
    Konu Sahibi
Kardeşim bu kinkten C5-03 için olanını indir.İnşallah çalışır:)

- - - Eklendi - - -

Arkadaşlar eğer yeni başlayanlar varsa ilk görevler için bir video çekeceğim.İsterseniz çekip koyayım.

Van Hohenheim

Van Hohenheim

Üye
link vermemişsin :)

Van Hohenheim

Van Hohenheim

Üye
telefonu c503 olarak seçtim indirdim yine açılmadı. Telefon cfw li olduğu için olabilir mi.

lider63

lider63

Üye
Ben bu oyunu denedim. çözemediö yaa görevler ingilizce olduğu için çözemedim.warspeara başladım.bir türk arkadaş buldum.1 ay onla takıldım.sonra 6.levelde takıldım bi görev vardı. yapamadım sonrada sildim.

Görevleri nasıl anlıyorsunuz? Benim ingilizce pek iyi değil:)

Van Hohenheim

Van Hohenheim

Üye
tamam oyun açıldı ama hangi world de olayım sen nerdesin

BurakTura

BurakTura

Üye
Ben bu oyunu denedim. çözemediö yaa görevler ingilizce olduğu için çözemedim.warspeara başladım.bir türk arkadaş buldum.1 ay onla takıldım.sonra 6.levelde takıldım bi görev vardı. yapamadım sonrada sildim.

Görevleri nasıl anlıyorsunuz? Benim ingilizce pek iyi değil:)

Görevlerde yönlendiriyor şuraya git buraya git diye ok ile yardımcı oluyor oyun ;)

- - - Eklendi - - -

tamam oyun açıldı ama hangi world de olayım sen nerdesin

World 1'e gel kardeşim :)

mucahitherken

mucahitherken

Üye
    Konu Sahibi
Arkadaşlar oyunda görevler çok problem deil.Arkadaşımızın da belirttiği gibi ok ile oyun yönlendiriyor ki görev yapma mecburiyetimiz de yok.Ha illa yapmak isterim derseniz söyleyin arkadaşlar.Video ile ayrıntılı bir şekilde anlatacağım.Ayrıca yeniden belirtiyorum:
Oyuna başlarken lütfen world 1'i seçin.Benim oyundaki adım Mucoknght

Üst Alt