ThemeFX 2.0 By Shizzl – Enable Theme Effects, Install Effects, Install Widget Skins!

Sponsorlu Bağlantılar

polluxea♪

polluxea♪

Üye
    Konu Sahibi
arkadaşım sırayla yüklüyceksiniz phyton+ultra+themefx ondan sonra yeniden baslatcaksnz..ben sorunsuz kullanyorum nasıl olduda bu kdr sorun cıktı anlamyorm dailymobile de de bi sorun yok..telefonunuz hackli olcak ve HERSEY E HAFIZASINA kurulcak telefon hafızasına degil..

---------- Eklendi @ 08:49:40 ---------- Yazıldı @ 08:48:55 ----------

evet effekt yüklü olmuycak uygulama kendi e hafızasna tasıyo zaten

---------- Eklendi @ 08:50:33 ---------- Yazıldı @ 08:49:40 ----------

evet dostum e hafızasına kurcaksn herseyi..sonra yeniden baslat ve sonucu paylas lütfen :good:

---------- Eklendi @ 08:51:06 ---------- Yazıldı @ 08:50:33 ----------

rica ederim dostum :)

JustADreamer

JustADreamer

Üye
her şey hafıza kartına kurulacakmis :)

---------- Eklendi @ 08:05:11 ---------- Yazıldı @ 08:02:20 ----------

artık sorunsuz çalışıyor :) teşekkürler :) dosya bozuk hatası xplorerla açınca oluyor :) rar 'ı rar'la , zip'i zip'le açın :) her şey hafıza kartına bir de :) sağol çok iyi paylaşım :)

• Beğen
Tepkiler: polluxea♪
polluxea♪

polluxea♪

Üye
    Konu Sahibi
rica ederim dostum :oke:

n000k

n000k

Üye
birşey daha söyliyim effect yolunu değiştirmek yani E ye taşımak için olan sisi kurduysanız onuda kaldırın.. themefx ozamanda güncelleme hatası veriyor.. bilginize..

• Beğen
polluxea♪

polluxea♪

Üye
    Konu Sahibi
dostum uygulama kendi yapyo zaten onu evet haklısın :good:

n000k

n000k

Üye
themefx in ilk versionunda bu yoktuya ben kurdumdu theme fx i kurmadan önce :) baktım habire güncelleme hatası veriyor.. dedim ne iş!!! sonram bunu kaldırarak deniyeyim dedim, kuruldu sorunsuz!! :oke:

• Beğen
polluxea♪

polluxea♪

Üye
    Konu Sahibi
güzel pro ama dmi :D

• Beğen
Tepkiler: n000k
n000k

n000k

Üye
evet kesinlikle güzel.. her çeşit effectti pek uğraşmadan kullanabiliyorsun.. böyle bi rahatlık süper :D

• Beğen
polluxea♪

polluxea♪

Üye
    Konu Sahibi
:oke: widget skinleri flnda var bak onlara da

• Beğen
Tepkiler: n000k
burakburak1987

burakburak1987

Üye
themefx kurunca bu yerleşik bir bileşen diyor kurulmuyor yardımcı olabilirmisiniz şimdiden tskürler

necati45

Üye
[COLOR=""][SIZE=""]yüklenemiyor yerleşik bileşen diyor ne yapalım 9mb. uygulamayı.diğeri kuruldu[/SIZE][/COLOR]

polluxea♪

polluxea♪

Üye
    Konu Sahibi
boş dgl dostum bazı skinler var

yavuz580

yavuz580

Üye
Selamun aelyküm kardeşim süper bi uygulama sagolsin allah razi olsun sen ilk paylaştiklarinda indirdim yükledim ben eyvallah birde içinde programin sikinler saat falan widgteleri varda daha fazla nasil koyariz degişik şeyler biri boş diyor baktimda içine içine efek falan olacak şeyler koyarsans evinirim hayirli akşamalr

• Beğen
polluxea♪

polluxea♪

Üye
    Konu Sahibi
telefonun hacklimi ?

---------- Eklendi @ 12:24:57 ---------- Yazıldı @ 12:23:41 ----------

kardes rica ederim güle güle kullan yanlız içine nasıl koyarz bnde bilmyorum..geliştiriciler zamanlar içine paketleme yapar dye beklyorum eger öyle bsey olursa zaten paylasırım :)

---------- Eklendi @ 12:25:41 ---------- Yazıldı @ 12:24:57 ----------

telefon hackli degilse hackleyin lütfen..hersey e hafızasna kurulcak

yavuz580

yavuz580

Üye
SAGOLSUN KARDEŞİM EVET TELEFONUM HACKLI C7 BELLE KULLANAIYORUM SÜPER BİŞEY EGER ÖYLE BİŞEYLER YAPARLARSA COK GÜZEL OLUR SÜPER BİŞEY GERCEKTEN KARDEŞİM COK SAGOL ELLERİN DERT GÖRMESİN BİRDE BEN Bİ KONU BULDUM ONU NASIL YAPARIM Bİ YARDIMCI OLURSAN. bu 25 efektinde calışması için ne yapmamız gerek 25 ayrı klasör içinde bişeyler var onları cıkardım ama hepsini bir raya atayım dedim hepside ynı diyor degiştir diyor ve bunları nasıl nereye atacaz ki hepsi birde aktif olsun videoda yapmışlar cok süper olmuş yardımcı olursan cok sevinirim bu linkte bi bakarsanız

• Beğen
polluxea♪

polluxea♪

Üye
    Konu Sahibi
kardes rica ederim..ama o dediğini nasıl yaparz bi fikrim yok malesef..arastırcam öğrenrsem paylaşrm mutlaka :)

yavuz580

yavuz580

Üye
eyvallah KARDEŞİM AMA BEKLİYORUM HALLETEMENİ PAYLAŞMANI VİDEOYU İZLENDİNMİ HARİKA BİŞEY AMA SÜPER YAPMIŞLAR DEGİLMİ :)

• Beğen
polluxea♪

polluxea♪

Üye
    Konu Sahibi
valla güzelmş bnde begendm kardes :)

yavuz580

yavuz580

Üye
kardeşim hayırlı cumlar BİİZMDE OLUR İNŞAALLAH :)

---------- Eklendi @ 12:25:25 ---------- Yazıldı @ 12:03:50 ----------

"Erkek dediğin Yusuf (a.s) gibi olmalı. Gönül kuyusu derin, Züleyha'sı tek olmalı."

• Beğen

Üst Alt