The Sims 3 APK + SD %100 çalışıyor ! v1.0.4.6

Sponsorlu Bağlantılar

djsmhkzl

Üye
en sevdiğim oyun :D :tşk:

furcin

furcin

Üye
oyundan atiyor ya ama android data klasorune attim ismi farkli bir dosya olusturdu senin dosyayi gormedi bende ona kopyaladim aciyorum guncellemeyi kontrol ediyo sonra the sims. Yaziyor sonrada oyundan atiyor

0MG90

0MG90

Üye
    Konu Sahibi
şifre ne ben bulamadım

- - - Eklendi - - -

şifre nerde ben bulamadım

Şifre : w w w . m a x i c e p . c o m 'dur. Boşlukları sil yaz.
en sevdiğim oyun :D :tşk:

Rica ederim :)

oyundan atiyor ya ama android data klasorune attim ismi farkli bir dosya olusturdu senin dosyayi gormedi bende ona kopyaladim aciyorum guncellemeyi kontrol ediyo sonra the sims. Yaziyor sonrada oyundan atiyor

Başka bi' Sims dosyası attıysan üstüne kopyalamış olabilir. Bir de oyunun APK dosyasını yükledikten sonra açtıysan sonra DATA dosyasını attıysan da olabilir. 2'sinide telefondan silip tekrar dener misin ?

furcin

furcin

Üye
Şifre : w w w . m a x i c e p . c o m 'dur. Boşlukları sil yaz.

Rica ederim :)

Başka bi' Sims dosyası attıysan üstüne kopyalamış olabilir. Bir de oyunun APK dosyasını yükledikten sonra açtıysan sonra DATA dosyasını attıysan da olabilir. 2'sinide telefondan silip tekrar dener misin ?

tekrar denedim çalıştı allah razı olsun kaç aydır arıyordum artık umudum kalmadı ama bu çalıştı helal olsun teşekkürler

YILMAZBY

YILMAZBY

Üye
Teşekkürler Galaxy S2 de süper çalıyor :oke:

0MG90

0MG90

Üye
    Konu Sahibi
Konuya 900 kişi bakmış 270 kişi indirmiş :( Emeğe saygı arkadaşlar hiç değilse konuyu beğenelim.

• Beğen
Tepkiler: bilginona
Jelly Bean

Jelly Bean

Üye
:tşk:

sek00

sek00

Üye
Online oynanıyor mu bu oyun ?

tipiti

Üye
wifiyle telefona attim. daha sonra datayi ve apk.yi android>data ya attim
rardan cikartirken %18den sonra hata veriyor. ne yapmam gerekiyor?

tipiti

Üye
rardan cikartamiyorum. acaba neyi yanlis yapiyorum. ne yapmaliyim

tipiti

Üye
nasil yukleyecegimi bilmiyorum.
oyunu tamamen sildim en bastan anlatirsaniz sevinirim.
telefonum galaxy ace
normal android "dosyalarim" var. marketten androzip apk installer ve app manager indirdim.
wifi ile indirecegim. adim adim hangi dosyayi kullanarak ne yapmaliyim?

0MG90

0MG90

Üye
    Konu Sahibi
nasil yukleyecegimi bilmiyorum.
oyunu tamamen sildim en bastan anlatirsaniz sevinirim.
telefonum galaxy ace
normal android "dosyalarim" var. marketten androzip apk installer ve app manager indirdim.
wifi ile indirecegim. adim adim hangi dosyayi kullanarak ne yapmaliyim?

Bak rar dosyasının içindekileri masaüstüne çıkar. İlk önce APK dosyasını telefona at AndroZip veya Apk Manager ile telefona yükle ama açma. Ardından tekrar telefonu bilgisayara bağla, data dosyasını Android>data klasörünün içine at. Ardından oyunu aç açılması lazım. Çince ise açıklama mevcut en başta İngilizce yaparsın.

Euphoria-

Üye
:tşk:

Üst Alt