Haber The Amazing Spiderman 2 Mağazada

Sponsorlu Bağlantılar

TurboCall

TurboCall

Üye
Sende telefonu değiştirince fanboy oldun tabi.
Kafana takma burdakilerin çoğu oyun oynamak için almadı zaten telefonu stabil olduğu ve gelecek gördükleri için aldılar
Telefonumu değiştirmedim kardeş

Akhtoher

Akhtoher

Üye
Kendinizi kandırmayın :)

10 tane yükleniyor o da eziyet. Pc ye bağla ordan at ohoo... 10 tane adam akıllı oyun bulmkada zor tabi wp de :)
Boş muhabbete dalmışsın fakat Android kısmında değilsin hatırlatayım.

TurboCall

TurboCall

Üye
Aynen Turbo bende onu dedim işte.

Değiştirince yazmışsın ama sen ondan dolayı, fanboy olucak bişey yok ki bizler buradaki fanboy arkadaşları çok çok iyi biliyoruz, ancak windows phone 8.1 işletim sistemi ile bile sistem hala tam olarak olgun değil yani tam olarak gelişmiş değil neden mi ? Bazı arkadaşlarımızın brlirttiği gibi vpn hizmeti tam etkin program desteğine izin vermiyor, dns yok, uygulama ve oyun olarak oldukça geride kalmış bir platform, istenilen bir uygulama yok bu kadar uğraştırıyor yok şukadar uğraştırıyor demeyin sakın peki android ve ios işletim sistemine o kadar uğraştırmıyormu ? Aynı kod aynı program, dediğim şu yani bu işletim sistemi hem ram kullanımı yüzünden, hem fazla tutulmadığından ve çoğu api desteğine izin vermediğinden birşey yapılamıyor, windows phonr 8.1 ile gelen swype klavye tamam güzel ama android onun kralını yapıyor, yani arkadaşlarımız bazı konularda haklı hemen fanboy dememek lazımki ben şuan android veya ios mobil işletim sistemini övmeden gerekli açıklamayı yaptım.

skynet

Üye
Kendinizi kandırmayın :)

10 tane yükleniyor o da eziyet. Pc ye bağla ordan at ohoo... 10 tane adam akıllı oyun bulmkada zor tabi wp de :)

10 tane sınırı ortadan kalktı yani sınırsız kurabiliyorsun :D (SD kartı olanlar için tabi)

BelaMonte

BelaMonte

Üye
Birinci oyununu hiç sevmemiştim. Çok kasıyordu, zaten pekte beğenmemiştim. Bunu denemek lazım nasıl oldu diye.

ve yukarıdaki android bölümünden bu konuya gelip sistemi kötüleyenler, kendi bölgenize gidin

kahraman333333

kahraman333333

Üye
Değiştirince yazmışsın ama sen ondan dolayı, fanboy olucak bişey yok ki bizler buradaki fanboy arkadaşları çok çok iyi biliyoruz, ancak windows phone 8.1 işletim sistemi ile bile sistem hala tam olarak olgun değil yani tam olarak gelişmiş değil neden mi ? Bazı arkadaşlarımızın brlirttiği gibi vpn hizmeti tam etkin program desteğine izin vermiyor, dns yok, uygulama ve oyun olarak oldukça geride kalmış bir platform, istenilen bir uygulama yok bu kadar uğraştırıyor yok şukadar uğraştırıyor demeyin sakın peki android ve ios işletim sistemine o kadar uğraştırmıyormu ? Aynı kod aynı program, dediğim şu yani bu işletim sistemi hem ram kullanımı yüzünden, hem fazla tutulmadığından ve çoğu api desteğine izin vermediğinden birşey yapılamıyor, windows phonr 8.1 ile gelen swype klavye tamam güzel ama android onun kralını yapıyor, yani arkadaşlarımız bazı konularda haklı hemen fanboy dememek lazımki ben şuan android veya ios mobil işletim sistemini övmeden gerekli açıklamayı yaptım.

Ama bu herkese göre değişebilir.

Bay H

Bay H

Üye
Mesajlar ile lütfen konu dışına çıkmayın.

hajkhanx33

hajkhanx33

Üye
Bikaç kalıtelı oyun yaz demısınde oyun arayan bulur zaten uğraştırma beni

MaxiCep Windows Phone uygulamasıyla gönderildi.

Akhtoher

Akhtoher

Üye
Bikaç kalıtelı oyun yaz demısınde oyun arayan bulur zaten uğraştırma beni

O arkadaşa şu mesajı yazabilirsiniz cevap olarak;
GTA San Andreas
N.O.V.A 3
MASS EFFECT EA
FİFA 13 - FİFA 14
ORDER & CHAOS
Avengers İnitiative
HALO Spartan Asslt. ve sayamadığım bir çok oyun. Ne vereyim abime ?

osmanmert94

osmanmert94

Üye
O arkadaşa şu mesajı yazabilirsiniz cevap olarak;
GTA San Andreas
N.O.V.A 3
MASS EFFECT EA
FİFA 13 - FİFA 14
ORDER & CHAOS
Avengers İnitiative
HALO Spartan Asslt. ve sayamadığım bir çok oyun. Ne vereyim abime ?
Asphalt 8
Modern Combat 4
The Amazing Spiderman 1-2
The Dark Night Rises Batman
Mass Effeclitor
de ekle ve daha fazlası. Artık mağazada oyun eksiği kalmadı desek yeridir yeni çıkan oyunların hepsi geliyor. birde bazı uygulamalar güncellense çok iyi olacak.

Akhtoher

Akhtoher

Üye
Asphalt 8
Modern Combat 4
The Amazing Spiderman 1-2
The Dark Night Rises Batman
Mass Effeclitor
de ekle ve daha fazlası. Artık mağazada oyun eksiği kalmadı desek yeridir yeni çıkan oyunların hepsi geliyor. birde bazı uygulamalar güncellense çok iyi olacak.
Şaka maka 20 tane oyun saydık market ne hale gelmiş :D

skynet

Üye
Şu real racing 3 de gelse başka bir şey istemem :)

ALpeRTunGa_

ALpeRTunGa_

Üye
Konuyu dağıtmadan bir öneride bulunayım. Wp 8.1 dev sürümü yüklü bazı cihazlarda oyun açılmıyor açılsa da atma yapıyor. Böyle bir sorunla karşılaşan olursa internet erişimini kapatıp girebilir yada oyuna tıklayıp açılana kadar ses açma kapama butonlarıyla oynayın

karpuz

Son düzenleme:

skynet

Üye
Wphub da 512 için portlamışlar ama linkler uçmuş :dry:

BelaMonte

BelaMonte

Üye
kesin kasar :P

Serhan

Serhan

Üye
Beyler unutmayın real football 2014 official olarak ilk wp ye çıktı gamehub ta :D

drangela61

drangela61

Üye
Arkadaşlar oyun telefonunuzda kullanılamıyor diyor telefonum L920.
Bu sorunu yaşayan yalnız ben miyim?
Bi ara fiyatı düşmüştü 2₺ye dedim satın alayım aldım fakat wifi yoktu o yüzden beklemedeydi sonra bu durumda kaldı telefonunuzda kullanılamıyor diye..
İşin ilginç yanı Microsoft benden parayı da kesti.. 2₺sında değilim ama bu nasıl iştir anlamadım :S
Biri yardımcı olabilirse çok makbule geçecek..
Saygılar

Bize her yer TrAbZoN ;)

barannn79

barannn79

Üye
Bizdede mağazada kullanılmıyor ibaresi çıkıyor

Üst Alt