Haber The Amazing Spiderman 2 Mağazada

Sponsorlu Bağlantılar

The Benefit

The Benefit

Üye
Paralı olmaya idi iyi idi. Ben almam bunu. Alana hayırlı uğurlu olsun. 11 tl fazla. :bigstar:

Ali Kurtaran

Ali Kurtaran

Üye
Yaşasın hediye çeki :D

skynet

Üye
Unlocklu cihazlar için: (1GB RAM)

• Beğen
Tepkiler: Serhan
Ali Kurtaran

Ali Kurtaran

Üye
Ben oyunu ilk yüklediğimde açıldı takılmadanda oynuyordum.Fakat oyundan çıktıktan sonra tekrar girdim bu sefer oyundan attı.Bölgeyi abd yaptım kapattım açtım yine attı.Telefonu yeniden kapatıp açtım falan düzelmedi.Oyuna girince sağ üst köşede %45 yüklüyor çıkıyor fakat oyundan atıyor.Telefon lumia 1320 :(

omerk88

omerk88

Üye
oyundan sürekli atıyor o kadar da para verdik açılmıyor bile

jdmsaint

jdmsaint

Üye
hava atmak gibi olmasın ama androidde bedavaya kurdum oynuyorum ;)

Akhtoher

Akhtoher

Üye
hava atmak gibi olmasın ama androidde bedavaya kurdum oynuyorum ;)

Sistem dandik olunca, oyunu ücretsiz yapıyorlar ki bir anlamı olsun. Bizde sistem o kadar güzel ki para vermek pahasına Windows Phone kullanıyoruz. Açıklayıcı oldu mu?

• Beğen
Tepkiler: Rainesto, ALpeRTunGa_ ve Aytaç-01
Aytaç-01

Aytaç-01

Üye
Sistem dandik olunca, oyunu ücretsiz yapıyorlar ki bir anlamı olsun. Bizde sistem o kadar güzel ki para vermek pahasına Windows Phone kullanıyoruz. Açıklayıcı oldu mu?

Ustune gitmeyin android cihaz rami gibi şişecek şimdi :D

Windows Phone uygulamasıyla gönderildi.

• Beğen
Tepkiler: Rainesto
saynesim

saynesim

Üye
1020 atıyordu sildim tekrar yükleme çalıştım bölgenizde kullanılmıyor diyor ne arkadaşlar

TurboCall

TurboCall

Üye
oyun windows phone 8.1 desteklemiyor.güzel

ALpeRTunGa_

ALpeRTunGa_

Üye
1020 de 8.1 yuklu bazen oyundan atıyor ve bunu sadece marvel ekranında yapıyor. Fakat açılırken marvel ekranına geldiğinde ekrana dokununca oyuna giriyor garip değilmi :S

karpuz

hajkhanx33

hajkhanx33

Üye
Xap dosyası çıkarsa bılgulendırın konu lınkı ataraktan canlar ♡.♡

MaxiCep Windows Phone uygulamasıyla gönderildi.

blackcemre

Üye
Haber için teşekkürler.

jdmsaint

jdmsaint

Üye

Kendinizi kandırmayın :)
Ustune gitmeyin android cihaz rami gibi şişecek şimdi :D

2 gb ram var 800 mb kullanıyor. Kullancak tabi helali hoş olsun :)
Wp'de de bedavaya kurulup oynanıyor :ehe

10 tane yükleniyor o da eziyet. Pc ye bağla ordan at ohoo... 10 tane adam akıllı oyun bulmkada zor tabi wp de :)

hajkhanx33

hajkhanx33

Üye
Jdm şuan en basit oyun atma wp de oyun için alın cak en kral tel piyasada 1320 10 oyunuda aynı anda oynıcak halın yok heralde ve oyun manyaklarını kesıcek oyunlar wp de mevcut saw(~.^)

TurboCall

TurboCall

Üye
Jdm şuan en basit oyun atma wp de oyun için alın cak en kral tel piyasada 1320 10 oyunuda aynı anda oynıcak halın yok heralde ve oyun manyaklarını kesıcek oyunlar wp de mevcut saw(~.^)

bi kaç üst seviye oyun önerin bari herkese.

Üst Alt