Tevez: "Milli takımda olmak isterdim"

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Haydar

Haydar

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Tevez: "Milli takımda olmak isterdim"
Arjantin'in hazırlık maçları için belirlenen aday kadrosuna yer alamayan Carlos Tevez, milli takımda tekrar oynamak istediğini söyledi.

Arjantin'in Ekvador'u 4-0 mağlup ettiği hazırlık maçının ardından Fox Sport'a açıklamalarda bulunan Arjantinli yıldız, "Maçı televizyondan izledim ve sonuçtan mutluluk duydum. Takımı beğendim. Milli formayı çok özledim. Şu an davet etseler kesinlikle orada olmak isterim. Teknik direktör Alejandro Sabella ile hiç bir sorunum yok." dedi.

Tevez, eski takımı Boca Juniors'un Copa Libertadores ve Arjantin Kupası'ndaki başarısı hatırlatıldığında ise, "Benim en büyük dileğim kariyerimi Boca Juniors forması ile sonlandırmak. Şu an taraftarlar, takımın başarısından memnunlar. Boca'nın bana ne zaman ihtiyacı olursa o zaman orada olacağım." şeklinde konuştu.

Premier Lig'de yaşadığı şampiyonluğa da değinen Tevez, "İngiltere'de harika bir sezon geçirdim ve çok mutluyum. Kendimi iyi hissediyorum. Şimdilik buradan ayrılma düşüncem yok. Ailem de burada çok mutlu." ifadelerini kullandı.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...