TESTED and WORKING Firmware FOR N97 22.0.110 sadece en sade versiyonlar BURADA

Sponsorlu Bağlantılar

oyazici26

oyazici26

Üye
    Konu Sahibi
kardşim çokta sıktım seni ama navifirimde işim kalmadı şimdi gerekli dosyalar tamam sorularım

1-sizin verdiğiniz bu sade sertifikalı ve patches adındaki 2 dosyayı indirdim path depo ve :nono:
telefon hafızasına koydum sade sertifikalı dosyayı ne yapıcam navifirimle indirdiklerimin içine mi kopyalıcam

2-navifirimden indirdiğim dsyaları nokia/phoenix/product içine atıp flash işleminemi başlıcam

bu ikisini söylersen hemen deneyeceğim şimdiden teşekkürler umarım okuma hatası almam

navifirm ile indirdiğiniz dosyaları;
c:\Program Files\Common Files\Nokia\DataPackage\Products\RM-505\
içine atın.
RM-505_22.0.110_C01_prd.rofs3_sertifikali.rar içinden çıkardığınız;
RM-505_22.0.110_C01_prd.rofs3.fpsx dosyasını da aynı yere atın.
oradaki aynı isimli dosyanın üstüne yazacaksınız.
telefonu kapatıp kabloyu çıkartıp jaf ile yazdırın.
4 tuşa basılı tutup tekrar telafonu resetleyin.

Patches.rar içinden çıkrdığınız Patches klasörünü de ya sadece hafıza kartına veya sadece mass memoryye kopyalayın. her ikisine de değil.

telefonda dosya yöneticisine girin Patches içindeki RomPatcherPlus_2.3 programını kurun.
işlem tamam. :oke:

szatsy

szatsy

Üye
Çok teşekkürler emeğiniz için.. Rakip tanımaz olayı bana tuhaf geldi çünkü hemen hemen her yerde bu firmware nin nokia yı bile şaşırtacak şekilde oynanmış versiyonları dolaşıyo:)) Gerçekten de rakip tanımaması bana göre önceki versiyonlardaki gibi flash ya da yeniden yazılım atmadan, versiyon üzerine telefona kurulan bi programla mümkün:))
Bunu becerebilen arkadaş da çıkacaktır bigün inşallah.. (öncekinden kastım; HelloOX tarzı sadece ha..ck programı kurup işi bitirmek)

izdi15

Üye
veeeeee mutlu son sana binlerce kez teşekkür ederim telefonu hack ldeim o kadar uğraştımki bu konu ile ilgili pek çok hatayı düzenledim okuma hatası alanlara yardımcı bile olabilirim ama gerçek bir yardım istiyorlarsa oyazıcı26 ya başvursunlar bu kadar form sitesi gezdim bi çok kişiyle bağlantı kurdum en iyi yolu o gösterdi tekrar tekrar teşekkürler.:yuru:yuru:yuru:yuru

oyazici26

oyazici26

Üye
    Konu Sahibi
Çok teşekkürler emeğiniz için.. Rakip tanımaz olayı bana tuhaf geldi çünkü hemen hemen her yerde bu firmware nin nokia yı bile şaşırtacak şekilde oynanmış versiyonları dolaşıyo:)) Gerçekten de rakip tanımaması bana göre önceki versiyonlardaki gibi flash ya da yeniden yazılım atmadan, versiyon üzerine telefona kurulan bi programla mümkün:))
Bunu becerebilen arkadaş da çıkacaktır bigün inşallah.. (öncekinden kastım; HelloOX tarzı sadece ha..ck programı kurup işi bitirmek)

En sade modifikasyondur RAKİP TANIMAZ (dünyadaki en küçük hack dosyasıdır 15kb)

İDDİALIYIM. RAKİP TANIMAZ. :box

bunu yüklemeden helloox yükleyemezsiniz. iddiamızın arkasındayız. bu rofs3 dosyasını originalle değiştirin. sonra telefonunuzu patcher ile HACK edebilirsiniz.
yeni versiyon çıktığında yükleyenler uzunca bir süre telefonlarını hech edemediler. (n95 gibi birkaç telefon.)
ne zaman bu dosyaları modifiye ettiler o zaman hack oldu. :oke: :oke:

--------------- Ekleme ---------------

veeeeee mutlu son sana binlerce kez teşekkür ederim telefonu hack ldeim o kadar uğraştımki bu konu ile ilgili pek çok hatayı düzenledim okuma hatası alanlara yardımcı bile olabilirim ama gerçek bir yardım istiyorlarsa oyazıcı26 ya başvursunlar bu kadar form sitesi gezdim bi çok kişiyle bağlantı kurdum en iyi yolu o gösterdi tekrar tekrar teşekkürler.:yuru:yuru:yuru:yuru

ÇOK SEVİNDİM. :aha:

GÜLE GÜLE KULLAN. :kop:

izdi15

Üye
yalnız bi sorum daha var rompatcher yüklü onu aktif ediom bi dosya yüklmeye çalıştığımda unsigned tabii diyelim yüklüyor bir tane daha yüklücem zaman yüklenemiyor dior geri dönüp rompatchera bakmak istedimde rompatceher siliniyor kendi kendine ama telefonu açıp kapadığımda tekrar geliyor burda napmam lazım:hmmm

tamam rompatcherın silinme sorununu teklefon hafızasına yükleyerek hallettim arkadaşlar flashta hata yok eğer bu flashın ardından yüklemelerde sıkıntı yaşayanlar olursa rompathcherdan hepsini aktif etmesinler patchlerin ben öle yaptımdan bi çok yükleme yapamadım ama en üstteki c2z hariz hepsini aktif edince sorunsuz yüklendi tüm dosyalar yükleme bitince alayını aktif edebilirsiniz

oyazici26

oyazici26

Üye
    Konu Sahibi
yalnız bi sorum daha var rompatcher yüklü onu aktif ediom bi dosya yüklmeye çalıştığımda unsigned tabii diyelim yüklüyor bir tane daha yüklücem zaman yüklenemiyor dior geri dönüp rompatchera bakmak istedimde rompatceher siliniyor kendi kendine ama telefonu açıp kapadığımda tekrar geliyor burda napmam lazım:hmmm

tamam rompatcherın silinme sorununu teklefon hafızasına yükleyerek hallettim arkadaşlar flashta hata yok eğer bu flashın ardından yüklemelerde sıkıntı yaşayanlar olursa rompathcherdan hepsini aktif etmesinler patchlerin ben öle yaptımdan bi çok yükleme yapamadım ama en üstteki c2z hariz hepsini aktif edince sorunsuz yüklendi tüm dosyalar yükleme bitince alayını aktif edebilirsiniz

unsigned bir uygulamayı yükleyebilmek için sadece Install Server RP+ yeterlidir.

izdi15

Üye
sağol bilmiyodum ama öğrendim :)

cattr70

Üye
hackli telefon kullanımı için c2z patch'i genelde çok ihtiyacınız olan bir patch değil, tema efektlerini kullanıyorsanız onu da aktif etmeniz gerek. izdi arkadaşımızın dediği gibi o patch aktifken bazı şeyler çalışmayabiliyor...

oyazici26

oyazici26

Üye
    Konu Sahibi
hackli telefon kullanımı için c2z patch'i genelde çok ihtiyacınız olan bir patch değil, tema efektlerini kullanıyorsanız onu da aktif etmeniz gerek. izdi arkadaşımızın dediği gibi o patch aktifken bazı şeyler çalışmayabiliyor...

evet haklısınız.
sonradan c: sürücüsüne yüklenen tema efektleri için c2z aktif edilmelidir.

bilgi için teşekkürler. :bigstar:

smlkhrmn

Üye
box driver not installed yazısı werio jaf

maxi_eraser

maxi_eraser

Üye
o yesil yerleri tıkladıktan sonra bızden dosyalar ıstıyor.....
MCU
PPM
CNT
APE variant seceneklerıne neredenhangı ısımlı dosyaları sececegız yada dosya sececekmıyız o nasıl oluyo yha :S

Üst Alt