Terimin eleştirdiği FBli kaleci volkan cevap verdi

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

AntiTuk

Üye
Originally posted by seriFBurak@Sep 5 2005, 07:02 PM
eger tırsmasaydı fatih defans a tolga yı alacaına orta sahaya gokdenizi alr dı o 5 dk nasl gecerdi!
[post=155453]Quoted post[/post]​

bencede doğru sölüon kardeşim orta sahayı dinamik tutması gerekirdi

seriFBurak

seriFBurak

Üye
Originally posted by ardadoganer@Sep 5 2005, 07:10 PM
eyvallah....
Bence genc bi kaleciye bu kadar yüklenmek yanlsı(hemde teknik direktör tarafından)rüştüde ilk oyandııı seneler cok hata yapmıstı.genc bi adama bu kadar yüklenip onu soğutmak yanlıs.Gercekten top karın bosluuna gelmiş olabilir ;) bence o kadarda cok sırıtmadı kalede.Hakanın kacırdıı pozisyonunda asistini yapmsıtı ;)
[post=155462]Quoted post[/post]​
o posizyonda deym yernde ise volkan topu dsarda tutmamak için cuwal gibi yere dustu!
bunu bole yargılamamalı o topu yumrklar dı ama pozisyon dewam edeblrdi !
ben ce en iyisini yaptı!

Caine

Caine

Üye
Originally posted by ardadoganer@Sep 5 2005, 11:11 PM
abi hakanın istatistiklerine lafımız yok görevini yapmıs eyvallah.Ama artık yerini yavas yavas genclere bırakması lazım.yaptıkları için teşekkürler ama bilmiyom yaa bu kadar önemli macta TÜRKİYENİN EN İYİ FORVETİ nasıl böle gol kacırır?formda bi halil varken bence hakan olmamalıydı sahada
[post=155727]Quoted post[/post]​

neden beckhamda ingilizlerin en önemli oyuncusuydu ve bize karşı daha güzel ve rahat olan penaltıyı kaçırmadı mı?
ronaldo veya zidane gibi oyuncularki hakandan kat kat üstünler. bunlar hiç milli maçlarda kaçırmıyorlar mı?
kardeşim haklısın belki yaşı baya ilerledi ama sahada gençlerden daha çok mücadele eti ve daha çok uğraş verdi. bunuda es geçmeyin. hakanın ölüsü bile sahaya çıksa en az 2 kişi onunla oynuyor ki buda diğer forvet için her zaman avantajdır :rolleyes:

C@N

C@N

Üye
walla koyu gsliyim ayrım yapıyo demeyin ama fatih terim hakanı ne die oynatıyo hala cozemedim herif bi topu kontrol etmeyi bile bilmiyo sırf basından tepki almamk için oynatıyo fatih terim bu arada volkan mac boyunca iyiydi ama son durumda gercekten zaman gecirmek için yattı ama zaten 4tu 5 oldu uzatma volkanın gole bi etkisi yok olumsuz yonden fatih terime katılmıyorum!!!!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt