teog tercihime yardım

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
KingOfPiez

KingOfPiez

Üye
bende kasım 22 aynı sorun bende de var normalde 99 kimlikte 2000
yüzdelik önemli yüzdelik kaç
8.97 izmirde olan varsa bilir övgü terzibasioglu diye bi okul var 5.32 yüzdelik dilimi yazdim ama umut yok

aLoNeAnqe

aLoNeAnqe

Üye
    Konu Sahibi
Bizim okulda 400 u gecen çok az herkes 290 -300 civari aldi
bende şans yok benim okulda çoğu kişi 3-10 arası yanlışı var herhalde gittiğim lisede tayfa bozulmaz pek, sonuçta hepsi inek

dogukan-

dogukan-

Üye
Bursa 3.93 tr 5.25

dogukan-

dogukan-

Üye
Çalış para biriktir al ;) Ailenin sana vaadettiklerine fazla takılma bu sende sadece daha fazla baskı ve stresten başka bişey yapmaz ve daha başarısız olursun :) Ha bunlara karşı koyabiliyosan ne mutlu sana :D
Baski yok

aLoNeAnqe

aLoNeAnqe

Üye
    Konu Sahibi
8.97 izmirde olan varsa bilir övgü terzibasioglu diye bi okul var 5.32 yüzdelik dilimi yazdim ama umut yok
ben balıyyım bu konuda sosyal fen türkçe gibi çelişkili derslerde ya full ya 1-2 yanlış yaptım yüzdelik 6,72 puan 434 yazdığım lise 6,56 gelir inşallah ama benimde okul k.maraşın en iyi okuluydu o yüzden arkadaşların çoğu beni geçmiş hepsi inek bunların ya hepsi gözlüklü tipik çalışkan öğrenci:agla2: herhalde maraş fen lisesinin yarısı benim arkadaşlarla dolacak

• Beğen
Tepkiler: The Shadow
The Shadow

The Shadow

Üye
ben balıyyım bu konuda sosyal fen türkçe gibi çelişkili derslerde ya fu ll ya 1-2 yanlış yaptım yüzdelik 6,72 puan 434 yazdığım lise 6,56 gelir inşallah ama benimde okul k.maraşın en iyi okuluydu o yüzden arkadaşların çoğu beni geçmiş hepsi inek bunların ya hepsi gözlüklü tipik çalışkan öğrenci:agla2: herhalde maraş fen lisesinin yarısı benim arkadaşlarla dolacak
Bizim okulda iyi ama o kadar değil.
Benim 99 sıkınti oluyor ya arklar falan inanmiyor en son kimlik gosterdim :D
:ehe

KingOfPiez

KingOfPiez

Üye
ben balıyyım bu konuda sosyal fen türkçe gibi çelişkili derslerde ya fu ll ya 1-2 yanlış yaptım yüzdelik 6,72 puan 434 yazdığım lise 6,56 gelir inşallah ama benimde okul k.maraşın en iyi okuluydu o yüzden arkadaşların çoğu beni geçmiş hepsi inek bunların ya hepsi gözlüklü tipik çalışkan öğrenci:agla2: herhalde maraş fen lisesinin yarısı benim arkadaşlarla dolacak
Benim annem de marasli her sene gidiyoruz afşin diye ilçesi var annem orali orada da fen lisesi var 415 mis

aLoNeAnqe

aLoNeAnqe

Üye
    Konu Sahibi
Benim annem de marasli her sene gidiyoruz afşin diye ilçesi var annem orali orada da fen lisesi var 415 mis
biliyom baya yerde geliyo fen lisesi tabi merkezlerde tek tük ama bizimkiler yok diyo illa dizimin dibinde dur diyo bende sizimi kırıyım dedim ekmek elden su gölden hesabı:ehe
yarı hemşeri sayılırız :anlas:

• Beğen
Tepkiler: KingOfPiez
KingOfPiez

KingOfPiez

Üye
Bizim okul boyle belali okulu gibi sigara içiyor çoğu boyle atarli atarli dolasiyorlar kurtulduguma seviniyorum

The Shadow

The Shadow

Üye
Bizim okul boyle belali okulu gibi sigara içiyor çoğu boyle atarli atarli dolasiyorlar kurtulduguma seviniyorum
Aynen. Uçurum bi okul bizimki. Fen lisesi kazananlarda sigara içeni de hırsızlık yapanı da var. Her türlü insan...

aLoNeAnqe

aLoNeAnqe

Üye
    Konu Sahibi
aynen çalışkan malışkan ama az psikopat yok bizim okulda bende kurtulduğuma seviniyom daha önünden geçmem bizde içkide içen var

• Beğen
Tepkiler: The Shadow
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...