Temple Run ve 6 yeni oyun bugün ve yarın magazaya geliyor

• 27 Mart 2013
  • 2878 Okunma
  • 63 Cevap

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. < Resmi açmak için tıklayın >

wpcentral'in Microsoft'daki kaynaklarına dayandırarak yaptıgı habere göre Temple Run ve bazı yeni bir kac oyun daha bugün ve bugünden sonra magazadaki yerini alacak.

< Resmi açmak için tıklayın >

Ayrica gelecek oyunlar arasında 6thPlanet de var.

• Gravity Guy 2
    • 6th Planet
    • Fling Theory
    • Orcs Must survive
    • Propel man
    • Ruzzle

Oyunlar şu anda magazaya gelmeye başladı. Linkleri oyunlar geldikce buraya ekliyecegim.

Fling Theory

PROPEL MAN

6TH PLANET

Orcs Must survive

DRİFTMANİA-championship

CHAOS-RİNGS

GRAVİTY GUY2
    [video=youtube;V80znXEDrSs]http://www.youtube.com/watch?v=V80znXEDrSs[/video]

Yazan: papakudioflu
    n000k, musicianfaruk ve Oğuzhan bunu beğendi.
  2. subway surfers fake çıkmıştı ya başka bi gelişme varmı abi ya

3. ne temple run mu :) harikaaa sangi temple run samsung wp si içn çkardı.d yoksa wp de tek nokia olsaydı zor :)

4. PROPEL MAN alikemal hatalı bu link kardeşim

5. güzel oyunlar gelirse ki geliyor bende bir nokia lumia alacağım hatta lumia 720 çok hoşuma gitti
    :heyo2:

6. duzelttim kardeşim teşekkurler:oke:

7. windows phone gelişmeyi hızlandırıyor :)

8. Şuanki durumum : '' :aha:'' . Nedenini beni biraz takip edenler bilir :D. Umarım Temple Run 2 dir

9. inşallah temple Run 2 dir.1 olmasın veya Oz olmasın.Oz Disney lisansı içerdiği için pahalı olacaktır...

10. templerun buraya eller havaya :)

11. Videodan anlaşıldığı gibi 1 :(

12. hmmm.Acaba 2 çıkacak mı?Çıkacaksa ne zaman.Açıkcası 1 paralı olmazsa iyi gider Ama adam yapmışken 2 den başlasana ne diye 1 i yapan?Imangi sana diyorum..

13. Kesinlikle katılıyorum sana . Kardeşim 1 i yapıyorsan 2 yi de yap mis gibi. Allah Allah

14. Y da uğraşamam diyorsan direk 2 yi yap.Sanki hikayeli bir oyunda 1 i oynamadan 2 oynanmıyacak?

Bu arada şuan pek umrumda değil ben daha çok The Walking Dead:The Game Season 2 yi bekliyorum yani Episode 5-6-7-8-9-10u gerçi Pc oyunu ama :D

15. Çoğu 2 tl bunları görmek güzel :alkis

n000k bunu beğendi.
  16. bakalım temple run kaç tl olucak

17. android için olanı bedava değil mi? bize gelince paralı olmak zorunda mı yani? :D

18. videomu açılmıyır benm pc demi sıkıntı var ?

19. Temple Run her mağazada ücretsiz. Bu mağaza da paralı olursa hiç bir halta yaramaz açıkçası

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
13/11/2018 - 07:40