Temple Run ve 6 yeni oyun bugün ve yarın magazaya geliyor

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
papakudioflu

papakudioflu

Admin
    Konu Sahibi
Temple Run ve 6 yeni oyun bugün ve yarın magazaya geliyor

wpcentral'in Microsoft'daki kaynaklarına dayandırarak yaptıgı habere göre Temple Run ve bazı yeni bir kac oyun daha bugün ve bugünden sonra magazadaki yerini alacak.

Ayrica gelecek oyunlar arasında 6thPlanet de var.

• Gravity Guy 2
• 6th Planet
• Fling Theory
• Orcs Must survive
• Propel man
• Ruzzle

Oyunlar şu anda magazaya gelmeye başladı. Linkleri oyunlar geldikce buraya ekliyecegim.

[video=youtube;V80znXEDrSs]http://www.youtube.com/watch?v=V80znXEDrSs[/video]

• Beğen
Tepkiler: n000k, musicianfaruk ve Oğuzhan

alical33

alical33

Üye
subway surfers fake çıkmıştı ya başka bi gelişme varmı abi ya

theruhix

Üye
ne temple run mu :) harikaaa sangi temple run samsung wp si içn çkardı.d yoksa wp de tek nokia olsaydı zor :)

hasansen_83

hasansen_83

Üye
PROPEL MAN alikemal hatalı bu link kardeşim

KinG CrazY

KinG CrazY

Üye
güzel oyunlar gelirse ki geliyor bende bir nokia lumia alacağım hatta lumia 720 çok hoşuma gitti
:heyo2:

katil_197

katil_197

Üye
windows phone gelişmeyi hızlandırıyor :)

pirenuri

pirenuri

Üye
Şuanki durumum : '' :aha:'' . Nedenini beni biraz takip edenler bilir :D. Umarım Temple Run 2 dir

IVI-Elia

Üye
inşallah temple Run 2 dir.1 olmasın veya Oz olmasın.Oz Disney lisansı içerdiği için pahalı olacaktır...

hasansen_83

hasansen_83

Üye
templerun buraya eller havaya :)

IVI-Elia

Üye
Videodan anlaşıldığı gibi 1 :(

hmmm.Acaba 2 çıkacak mı?Çıkacaksa ne zaman.Açıkcası 1 paralı olmazsa iyi gider Ama adam yapmışken 2 den başlasana ne diye 1 i yapan?Imangi sana diyorum..

pirenuri

pirenuri

Üye
hmmm.Acaba 2 çıkacak mı?Çıkacaksa ne zaman.Açıkcası 1 paralı olmazsa iyi gider Ama adam yapmışken 2 den başlasana ne diye 1 i yapan?Imangi sana diyorum..

Kesinlikle katılıyorum sana . Kardeşim 1 i yapıyorsan 2 yi de yap mis gibi. Allah Allah

IVI-Elia

Üye
Kesinlikle katılıyorum sana . Kardeşim 1 i yapıyorsan 2 yi de yap mis gibi. Allah Allah

Y da uğraşamam diyorsan direk 2 yi yap.Sanki hikayeli bir oyunda 1 i oynamadan 2 oynanmıyacak?

Bu arada şuan pek umrumda değil ben daha çok The Walking Dead:The Game Season 2 yi bekliyorum yani Episode 5-6-7-8-9-10u gerçi Pc oyunu ama :D

hasansen_83

hasansen_83

Üye
alikemal kardeşim buyur bakalım bunalrı da ekle :)

:)

MrCommanDTr

MrCommanDTr

Emekli Yönetici
Çoğu 2 tl bunları görmek güzel :alkis

• Beğen
Tepkiler: n000k
hasansen_83

hasansen_83

Üye
bakalım temple run kaç tl olucak

alical33

alical33

Üye
videomu açılmıyır benm pc demi sıkıntı var ?

pirenuri

pirenuri

Üye
Temple Run her mağazada ücretsiz. Bu mağaza da paralı olursa hiç bir halta yaramaz açıkçası

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt