temiz yıpranmamis sahibinden NOKIA N8

Sponsorlu Bağlantılar

imparator2580

Üye
    Konu Sahibi
temiz yıpranmamis sahibinden NOKIA N8
tlf ilk sahibiyim 2 yıldır kulaniyorum garantisi geçen ay sonunda bitti iki yıl kulanmama rağmen garantiye gerek duymadım garantilik bi sorun çıkarmadi htc ile takas düşünüyorum bu arada tlf açık yeşil dir hacklen mis tir herşeyi özgürce yükleyebilirsiniz içinde 50 ye yakın hd oyun ve program vardır isteyene öyle yüklu şekilde gönderirim tlf dahili hafıza si 16gb dir içinde de 4gb hafıza kartı mevcutur alıcısın a şimdiden hayırlı olsun

tlf fiyatı çok olmamak la birlik te 449 dur htc
sensojin yada htc evo 3d ile takas etmeyi
düşünüyorum

casusrobot

casusrobot

Üye
wonder ile takas yapıyon mu

messevim

messevim

Üye
tlf ilk sahibiyim 2 yıldır kulaniyorum garantisi geçen ay sonunda bitti iki yıl kulanmama rağmen garantiye gerek duymadım garantilik bi sorun çıkarmadi htc ile takas düşünüyorum bu arada tlf açık yeşil dir hacklen mis tir herşeyi özgürce yükleyebilirsiniz içinde 50 ye yakın hd oyun ve program vardır isteyene öyle yüklu şekilde gönderirim tlf dahili hafıza si 16gb dir içinde de 4gb hafıza kartı mevcutur alıcısın a şimdiden hayırlı olsun

Htc wildfire s ile takas etmeyi düşünüyor musunuz ?

BUYUR BUDA TELEFONUN YENİ RESİMLİ İLANI ;
http://www.maxicep.com/cep-telefonu...re-s-resimler-eklendi-783729.html#post5973506

mamix74

mamix74

Üye
lumia 610 ile takas duşunurmusun

jatvalca

jatvalca

Üye
Cihazınıza ne kadar istiyorsunuz

imparator2580

Üye
    Konu Sahibi
tlf fiyatı çok olmamak la birlik te 449 dur htc sensojin yada htc evo 3d ile takas etmeyi düşünüyorum

Üst Alt