Tema Yarışması ANKETi.. Yarışma Sonuçlanmıştır..

Sponsorlu Bağlantılar

Sizce En iyi Tema hangisi

• THEME5 teması - ( a21a )

Kullanılan: 0 0.0%
  • STOP teması- ( a21a )

• ROOM teması ( a21a )

• ANELKA teması ( a21a )

• GECE teması ( FrontmaN )

• TEMALEO teması ( a21a )

• MISIRLILAR teması ( FrontmaN )

• XENA teması ( PaNTeR )

• ÇUBUKLAR teması ( carsinoma )

• CEZA teması ( dimitradon )

• GRAFITY teması ( dimitradon )

• SKYLINE teması ( dimitradon )

• YERLER teması ( dimitradon )

• GÜLLÜ KIZ teması ( a21a )

• GEMILER teması ( carsinoma )

• SAD_ROSE teması ( PaNTeR )

• S_CONSEPT teması (onlineman2)

• LEONARDO teması ( carsinom

• Kullanılan toplam oy
    6
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ardaca

Üye
valla ben maxicep ile alakalı bir tema yarışması olacak zannediyodum ama öyle değilmiş herhalde çünkü sadece 2 tane öyle olan var. ama öncelikle söylemeliyim ki hepsi çok güzel temalar ve emek harcanmış. bütün arkadaşlara teşekkürler ve 1. ye şimdiden tebrikler! en beğendiklerim; windows xp, anelka, skyline, 6-0, ve onlineman2'nin fb teması! iyice düşünüp oyumu öyle kullanayım!

Zero

Zero

Üye
    Konu Sahibi
Bi konuyu hatırlatmak gerek.. Takım Temaları ile Kategorisinde Tek kalan K700 ve MPX Temaları oylamaya alınmadı.. Başlangıçta alınan kararlara göre Symbian harici Temalar kendi kategorilerinde yarışacaklardı ancak yeterli katılım olmadı.. Bu yüzden oylamayı Symbian Temalar'ı çerçevesinde yaptık.. Ayrıca Haksız rekabete yolaçacağı endişesiyle Takım Temaları oylama dışı bırakıldı.. İlerde Ayrı bir kategoride değerlendirilebilir..

ChavRash

ChavRash

Emekli Yönetici
Kararsız kaldım :( yani temaları yapanlarada tesüf ederim hiç bu kadar güzel yapılır mı kardeşim :PP

Hadi bakalım 20 dk.'lık temalarla bakışmalarımızın sonucunda oyumu veriyorum, allah diğer arkadaşlarımıza karar verme konusunda yardım etsin.

Kin_ittifak

Kin_ittifak

Üye
Arkadaslar aslında söle olsa daha iyi olurdu..

dimitradon temaları...
frotmatman temaları..
Panter temaları die..v.s olsa daha iyi olurdu

..::Riddick::..

..::Riddick::..

Üye
Originally posted by dimitradon@Oct 9 2005, 02:11 AM
Arkadaslar aslında söle olsa daha iyi olurdu..

dimitradon temaları...
frotmatman temaları..
Panter temaları die..v.s olsa daha iyi olurdu
[post=187290]Quoted post[/post]​

Cidden böyle çok uzun bi anket olmuş :iyi:

Zero

Zero

Üye
    Konu Sahibi
Buda bir yöntem ancak bu şekilde Bir Temayı birinci seçmiş olmuyoruz sadece üyeyi seçmiş oluruz..

Bunun yerine Her katılımcı bütün Temalarıyla değil Sadece iyi olduğunu düşündüğü Tek bir Temayla yarışmaya katılabilirdi..

İlk olması nedeniyle eksikler olabiliyor.. Buradan kazandığımız tecrübeyle ilerde daha organize işler yapılabilir..

Kin_ittifak

Kin_ittifak

Üye
Originally posted by Zero@Oct 9 2005, 02:23 AM
Buda bir yöntem ancak bu şekilde Bir Temayı birinci seçmiş olmuyoruz sadece üyeyi seçmiş oluruz..
[post=187297]Quoted post[/post]​

evt orası öle....

a21a

a21a

Emekli Yönetici
Originally posted by Zero@Oct 9 2005, 02:23 AM

İlk olması nedeniyle eksikler olabiliyor.. Buradan kazandığımız tecrübeyle ilerde daha organize işler yapılabilir..

evet..bu ilk... ve sonrası mutlaka olacak..hemde kazanılan deneyimlerle.. bir kişinin birden çok tema ile katıldığı yarışmada bundan daha uygun değerlendirme olmazdı.. bu durumda üyelere değil en çok beğenilen temaya oy verilecek... bu ortamda doğrusu da bu...

MiCoX

Üye
SAGOPAKAJMER teması ( dimitradon ) Hoş 1 Tema yapmış arkadaş

barabelli

barabelli

Üye
temaları tema programından mı yapıyorsunuz eger oyle program varsa pm den bana atabılırmısınız

Kin_ittifak

Kin_ittifak

Üye
Originally posted by barabelli@Oct 9 2005, 12:08 PM
temaları tema programından mı yapıyorsunuz eger oyle program varsa pm den bana atabılırmısınız
[post=187406]Quoted post[/post]​

Sen dosyalar/pc için dosyalarda mevcut bak..sonrada yararlı bilgiler de nasıl yapıldıgı mevcut

tanzer

Üye
Originally posted by a21a+Oct 9 2005, 02:36 AM--><div class='quotetop'>QUOTE(a21a &#064; Oct 9 2005, 02:36 AM)</div><div class='quotemain'><!--QuoteBegin-Zero@Oct 9 2005, 02:23 AM

evet..bu ilk... ve sonrası mutlaka olacak..hemde kazanılan deneyimlerle.. bir kişinin birden çok tema ile katıldığı yarışmada bundan daha uygun değerlendirme olmazdı.. bu durumda üyelere değil en çok beğenilen temaya oy verilecek... bu ortamda doğrusu da bu...
[post=187306]Quoted post[/post]​
[/b][/quote]

Katılıyorum tema yarışması bu üye değil en güzel tema ancak böyle seçilir

NeedLeFLuff

NeedLeFLuff

Üye
ben panter in gora temasını çok beğendim :bravoo:

KaKa

Üye
anlamdiim sey su sitede 1000 kisi var 27 kisi mi ne oy vermis :D emege saygi.. ben panter in sad rose temasina verdim oyu ;)

slayer

Üye
panter&#39;in yaptıkları güzel olmuş -gora- ya verdim
BJK ve MPx temaları da katılsaydı oyum onlardan birineydi..

izzet

Üye
a21a (işallah yanlış yazmamışımdır) yaptığı maxicep e verdim

cepix

cepix

Üye
a21a Garanti 1 gelir ;;)

PaNTeR

Üye
Bence oylama olabileceği en adil şekilde olmuş... Verdiği destek için Zero&#39;ya ve övgüleri için bütün arkadaşlara birer birer teşekkür...

Bu yarışmanın en büyük ödülünü eminim ki katılan bütün arkadaşlar en güzel şekilde aldı. Çok geniş bir katılım yelpazemiz var ve bizim yaptığımız temalar şu an Türkiye&#39;nin bir çok yerine dağıldı... Düşünün ki ben Giresun&#39;dayım ve İzmir&#39;de, İstanbul&#39;da, Van&#39;da, Antalya&#39;da ve daha bir çok yerde bizim temalarımız kullanılıyor. Bence en büyük ödül bu&#33; Eminim bütün arkadaşlar bu şekilde düşünüyordur... ;;)

Geçen bir arkadaşım MSN&#39;den benim G.O.R.A. temamı gönderdi, yükle diye... Ona da bir başkası göndermiş... Ne kadar o temayı ben yaptım desem de inandıramadım :DD Bundan büyük ödül ne olabilirdi dersiniz? :&#39;(

wapcimor

Üye
PANTER temanı cok beğendim

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt