Tema Yarışması ANKETi.. Yarışma Sonuçlanmıştır..

Sponsorlu Bağlantılar

Sizce En iyi Tema hangisi

• THEME5 teması - ( a21a )

Kullanılan: 0 0.0%
  • STOP teması- ( a21a )

• ROOM teması ( a21a )

• ANELKA teması ( a21a )

• GECE teması ( FrontmaN )

• TEMALEO teması ( a21a )

• MISIRLILAR teması ( FrontmaN )

• XENA teması ( PaNTeR )

• ÇUBUKLAR teması ( carsinoma )

• CEZA teması ( dimitradon )

• GRAFITY teması ( dimitradon )

• SKYLINE teması ( dimitradon )

• YERLER teması ( dimitradon )

• GÜLLÜ KIZ teması ( a21a )

• GEMILER teması ( carsinoma )

• SAD_ROSE teması ( PaNTeR )

• S_CONSEPT teması (onlineman2)

• LEONARDO teması ( carsinom

• Kullanılan toplam oy
    6
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

PaNTeR

Üye
Ya aranızdan uzak kaldığım için özürlerimi kabul edersiniz umarım arkadaşlar... Malum, haylazlık bitti, internet kafede işbaşı yaptım. Elimden geldiği kadar katılmaya devam edeceğim.

Yeni temalar yolda arkadaşlar, beğeneceğinizi umduğum yepyeni temalar ile katılıma devam edeceğim ama bir müddet beni mazur görün. Yakın zaman içerisinde çok daha uzun süreli olarak yeniden aranızda olacağım. Hele bir işler rayına otursun.

Hepinize tekrar tekrar teşekkürlerimi sunuyorum... a21a ben bu oylamayı önemsemiyorum, çünkü onlar benim olduğu kadar senin eserin. Bu konuya merak sarmam için beni yönlendirdiğin ve yardımlarını esirgemediğin için çok sağol! ;;)

a21a

a21a

Emekli Yönetici
ne mutlu bana. :P tema eklemeye devam...

a21a

a21a

Emekli Yönetici
Oylama bitimine birkaç saat var ve sanırım sonuç değişmeyecek.. adminlerden biraz erken davranıp aflarına sığınarak, huzurlarınızda Panter arkadaşımızı 'gora' teması ile birinci ilan ediyorum... tebrikler. kutluyorum...

topicini açıp kendimin de katıldığı yarışmada edindiğim sonucu ve fikirlerimi müsadenizle paylaşmak istiyorum...

-- yarışma süresine uzatma gereği duyuldu. ilerde bu konuya dikkat edilmeli...
-- takım, dini siyasi vb içeriğe yer verilmeyecek
-- farklı model telefonlar mevcut dolasıyle temalar farklı.. yarışma gruplara ayrılmalı.
-- birden çok tema oylamayı zorlaştırdı..2 yol olabilir ya çok tema ile katılıp kişi seçmek veya birçok tema ekleyip tek tema ile yarışmaya katılmak...

oylama boyunca bir kaç husus dikkatimi çekti... sürekli forum ana sayfasında hangi üyelerin online olduğunun hesabını yaptım.. çok üye var çok... ama forumda dolaşmıyor, topiclere pek mesaj yazmıyor, oylamaya katılmıyor... geziyor bakıyor çıkıyor... 26000 küsür üyeli sitede oy veren üye sayısı 100 bile değil...üzüldüm...

tabiiki bende yarışmaya katıldım ve tek oyumu maxicep adlı temama verdim...yarışmaya katılmasaydım oyumu panter arkadaşımızın gora değil sad rose adlı temasına verirdim.. eminim panterde aynı görüştedir... çünki tema ile uğraşan bilir. sad rose teması ile çok uğraşmış.. iconları tek tek değiştirmiş... renkler birbiri ile uyumlu, gri tonda mor renk telefonda
harika duruyor, ön görüntü süper. gora filmini bende seyrettim çok güzel bir yapım.. burada oy verilen filme olan sevgimizmiydi acaba...veya müziğini dinlediğimiz sevdiğimiz sanatçının teması ne kadar kaliteli idi.? 2 tane resimi tema programında ekran görüntüsü yapınca temamı oluyurdu...?? ben cep telefonumla uyumlu bütün temaları yükledim tek tek baktım.. tabiiki herkesin fikrine
saygı duyuyorum ama şahsi beğenim panter arkadaşımızın sad rose teması idi....tebrik ederim.. :bravo:

1ci maxicep tema yarışmasına katılan, oy veren, yorum yapan, destek veren herkese sonsuz teşekkürler... :bravo: ;;)

• Beğen
Tepkiler: Serhan
msw

msw

Üye
dimitradon sagopa kajmer teması çok işe yarıyor...birisi telefonu aldığında bişey anlamıyor heryer siyahlara bürünmüş...başarılı bir tema ayrıca panter gora teması da hoş tebrikler...ben de katılmak isterdim ama zaman bulamıyorum...

PaNTeR

Üye
a21a Ağabeyime katılıyorum. Yani yarışmanın galibi Cem YILMAZ malesef aramızda değil! Ben de son temamdan umutluydum, beğenileceğini umuyordum... Menü ve ana ekranda farklı bir üç boyut yakalamaya çalışmıştım. Ayriyetten GORA'nın ilk temam olması da benim için çok önemli oldu. En acemi temamdı ama kitlesi sağlam oldu sanırım ;;)

Oylamaya katılan, yorumlarıyla destek veren ve temaları ile yarışmaya katılan bütün arkadaşlara teşekkür ediyorum... İnanın çok mutlu oldum :'(

Zero

Zero

Üye
    Konu Sahibi
Kısa bir süre kaldı ancak Galip belli oldu sanırım.. :)

Katılımcılara, emeği geçen herkese teşekkürler.. Birinci olan Tema uygun bir formatta ilan edilecek..

Kin_ittifak

Kin_ittifak

Üye
Panter teman çok güzel ve 1.ciligi hak etti tebrikler....

Gokhan43

Gokhan43

Üye
Tebrikler PaNTeR. :bravoo:

msw

msw

Üye
Benden de sana bir tebrik...PaNTeR...

PaNTeR

Üye
Çok teşekkürler arkadaşlar, beğenilmesine çok sevindim... Umarım daha güzelleyile yeniden devam ederiz. Bu yarışma son derece zevkli oldu. Emeği geçen ve destek veren bütün arkadaşlara bir kez daha teşekkür ediyorum! :oke:

symbianboy

Üye
helal panter ;;)

• Beğen
midnight

midnight

Üye
Tebrikler Panter... ;;)

ChavRash

ChavRash

Emekli Yönetici
Tebrikler PaNTeR.

• Beğen
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt