Yardım Tema sorunu

Sponsorlu Bağlantılar

Bayramaliyev

Bayramaliyev

Üye
    Konu Sahibi
Tema sorunu
arkadaslar benim teldde Ayarlar/tema/genel e girince bazi tema lar var sadece adlari duruyor, etkinleshtirmek olmuyor. Xplore ile onlari silmek icin nereye girmem lazim?

Mesut Aktaş

Mesut Aktaş

Co-Admin
uygulama yöneticisine gidip silebilirsin, etkinleştirmek nasıl olmuyor anlamadım

asigsasi

asigsasi

Üye
arkadaslar benim teldde Ayarlar/tema/genel e girince bazi tema lar var sadece adlari duruyor, etkinleshtirmek olmuyor. Xplore ile onlari silmek icin nereye girmem lazim?

temaları yüklediğin hafızada private
\10207114\import içerisindeki klasörler

• Beğen
Tepkiler: Bayramaliyev
Alo_Azrail

Alo_Azrail

Üye
bi ara bende de vardı o sorun uygulama yöneticinde yoktu galiba unuttum.yapamadığım için flash attım :(

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
Arkadaş Türkmü?

Bayramaliyev

Bayramaliyev

Üye
    Konu Sahibi
Evet arkadaslar Azeri yim )) Tesekkurler hepinizebide ben joshlog mod yapamiyorum, onu bana anlata bilirmisiniz? Aynen yazildigi gibi yapdim 4 5 defa olmadi.

• Beğen
Tepkiler: DarkredBlue61
DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
Evet arkadaslar Azeri yim )) Tesekkurler hepinizebide ben joshlog mod yapamiyorum, onu bana anlata bilirmisiniz? Aynen yazildigi gibi yapdim 4 5 defa olmadi.
Yamalar Aktifmi OpenAl4 İnstall Server Filan?

Bayramaliyev

Bayramaliyev

Üye
    Konu Sahibi
evet 2 side aktife ye yapmak istiyorum karde

Bayramaliyev

Bayramaliyev

Üye
    Konu Sahibi
Yazilanlari ardi ardina uyguluyorum ama yine de olmuyor

Bayramaliyev

Bayramaliyev

Üye
    Konu Sahibi
kardes bide sen anlatirmisin, belki bu defa olur

Bayramaliyev

Bayramaliyev

Üye
    Konu Sahibi
Tamam :)

Bayramaliyev

Bayramaliyev

Üye
    Konu Sahibi
ezbere yapmiyorum, yinede olmuyor. Z/resource/apps daki 384 mif dosyasini e/resource/apps a kopyaliyorum. Ama bence ilk adimi dogru yapmiyorum. Ekden hangi dosyayi ana diznine atmaliyim onu dakik bilmiyorum. E ana diznine hangi dosyayi kopyalamaliyim onu burda paylasirmisin? Bide e/sys/bin icine hangi Aknicon.dll yi kopyalamaliyim?

Hasand.

Hasand.

Üye
Format at telefon sonra ıstedıgın temaları yukle

• Beğen
Tepkiler: Bayramaliyev
Bahadir_fb

Bahadir_fb

Üye
ezbere yapmiyorum, yinede olmuyor. Z/resource/apps daki 384 mif dosyasini e/resource/apps a kopyaliyorum. Ama bence ilk adimi dogru yapmiyorum. Ekden hangi dosyayi ana diznine atmaliyim onu dakik bilmiyorum. E ana diznine hangi dosyayi kopyalamaliyim onu burda paylasirmisin? Bide e/sys/bin icine hangi Aknicon.dll yi kopyalamaliyim?
Telefon ne senin

Üst Alt