>Tema İstekleri Buraya>(Ben Gördükten Yarım Saat Sonra Hazır)

Sponsorlu Bağlantılar

redkeLL

Üye
bılader bana jessıca alba nın tasını yaparmısın amaa ole uyduruk bır sey olmasın wee bjk ınn temalarını da eklersen benı serındırısınn

--------------- Ekleme ---------------

sımdıden sana kolay gelsın bu arad tsk lerr

bu arada saaat e baktım ona goree 00.50 su ann

digitall

Üye

bunun 6681 için olanını istiyorum

komutan003

Üye
kardeş slm bu günlerde moda olan sarj ve çekim gücünü gösteren bi tema varya onu lütfen ibreli tema 5800xm telefonumun modeli

kaandone

Üye
kardeş samsung 7603 için tema arıyorum

samsung 7603 kullanıyorum hoş ve sade bir kaan teması yaparsan sevinirm

ferarix

Üye
kardeş bana samsung sgh-g800 teması lazım heryerde aradım ama bi türlü bulamadım yardımcı olursan sevinirim ama nerde teşekkür butonu bulamadım ama yinede teşekkürler

ömer_3131

Üye
bendede samsung gt-s5620 var zahmet olacak banada bir tema hazırlarmısın fenerbahçe ile ilgili saatli falan ... şimdiden tşkler

yurdaersahin

Üye
selamin aleyküm kardes,
ya söyle manzarali , ortasinda büyükce bi analog saat olan tema ariyorum. yok, yok yok. bu sitede moonlight.sis diye bir tema var. onun ortasinda analog saat olani olabilir. Böyle bir sey bulabilirsen seviririm. Simdiden tesekkürler.

heredotc

Üye
mrb arkadaş ben atatürk ün imzalı bir resmi var onun temasını arıyorum N70 kullanıyorum buldum ama indiremedim rapidshareden yardımcı olursan memnun olurum teşekkürler

anelka10

Üye
kardeş yarış motoru teması yapabilir misin yaparsan simdiden tsk ederim

anelka10

Üye
kardes bende n 70 var isim teması yapabilir misin ismin ferhat yaparsan cok sevininrim

kurgan

Üye
kardeş merhaba bende samsung sgh j150 var uygun bir analog satli tema hazırlarsan çok sevinirim..
şimdiden tsk ediyorum :))

musthi38

musthi38

Üye
daha önce biri istedimi bilmiyorum ama ben iphone teması istiyorum siyah olacak iconları iphone iconları olucak. saglam olursa duacınız olurum :) n78 e olcak

anelka10

Üye
kardeş bende n70 var isism teması yapabilir misin ismin ferhat yaparsan sevinirim simdiden kolay gelsin

ali bayram

Üye
kardeş bende 6630 var. Windows 98 teması bulabisirsen ellerine sağlık.

kasan.12

Üye
dostum ben siyah bir tema istiyorum yazılar beyaz olsun simgeler abartılı olmasın beklıyorum şimdiden emegine saglık s60 3 rd nokıa E 66

apsuwa81

Üye
usta herkes istemiş bende isteyim bari Samsung gt-s5233w telefonum var windows mobile 7 türkçe teması yapabiliren sevinirim gözünü seveyim estetik bişey olsun orijinal gibi toptu attı böceti olmazsa çok iyi olur şimdiden teşekkürler

Denetim_Masası

Denetim_Masası

Üye
bende bi tema programı bulmuştum ama kaybettim adınıda hatırlamıyorum o programı bulunca 15-20 tema yapıp buraya koyacağım ;) ;)

apsuwa81

Üye
bende buldum ancak çalıştıramadım bir türlü birçok temalı firmwareler var ancak oyuncak gibi estetik 0.. bide yeni firmware atmak garantiyi iptal eder diyorlar ya oyle bırsey yok telpaya mail attım garanti kapsamından cıkmaz dedıler gonul rahatlıgıyla atıyorum sımdı :)

bahatlarlı

Üye
Rica etsem n 73 icin sade manzaralı veya araba resimli bmv olabilir temalar gönderebilir misin.. şimdiden emek verdiğiniz için teşekkür ediyorum..

saliha_s

Üye
sony erıcsson u5 temaları

Üst Alt