TEMA indirirken şifre.......


Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

xxmchtxx

Üye
    Konu Sahibi
tema indirmek için şifre istiyo kaydeder ken o ne ??
 

Anıl Umut

Emekli Yönetici
Hangi konuda?
Linki verebilir misiniz?
 
gecegezgini_06

gecegezgini_06

Üye
daha acıklayıcı olursan yardımcı olabılırım :oke:
 
facacan

facacan

Üye
Kaydederken istiyorsa bilgisayarınlan ilgilidir.
 
ChavRash

ChavRash

Emekli Yönetici
Forumdan dosya indirirken şifre istenmiyor. Sanırım PC'nizde güvenlik programı yüklü. Yine de bilgisayarınızdan kaynaklı olmadığını düşünüyorsanız bize PM'den ulaşın.

:locked:
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt