Telekinezi

SheFy

Üye

lolo reis naptin ya

Ben de kulaklarımı oynatabiliyorum ama bunun telekineziyle ne alakası var ki? Hatta ritim bile tutturabiliyorum. Sırasıyla, beraber falan
Hiç unutmam 1 Mart 2005'te başlamıştım kulağımı oynatmaya. O zamana kadar çok uğraşmıştım oynatmak için, abimin evde attığı havalar yüzünden. Bir türlü oynatamıyordum ama bir sabah ranzadan düşerken, istemdışı oynadı. O gün bugündür, oynatabiliyorum... Da bunun Telekineziyle olan alakasını çözemedim

lolaman

Üye
Ranzadan düşerken

Konu Sahibi
İsmail hala uğraşıyor musun telekineziye?

Baslamadan biraktim. Cok pis ve tehlikeli bu isler. Hayatta yapilacal cok sey var. Ruhlar alemi felan ugrasamam bunlarla. Sende kafani yorma bence Alev. Ugrastim dedin ya psikolojini bozmaya degmez

Baslamadan biraktim. Cok pis ve tehlikeli bu isler. Hayatta yapilacal cok sey var. Ruhlar alemi felan ugrasamam bunlarla. Sende kafani yorma bence Alev. Ugrastim dedin ya psikolojini bozmaya degmez
En iyisini yapmışsın boşver

Konu Sahibi
Yok ya bi ara kafayı yemeye basladım direk bıraktım. Cok cok kotu bise. Ama icimdeki merak asla gitmez...

Konu Sahibi

Kafayı yicek birşey yok da sen yine de uğraşma senin için daha önemli şeyler vardır

Var var. İcimde olanlari bi doksem , eskiden yasadiklarimi bi anlatsam sende delirirsin abi. Bak telekineziyi ogrendigim gece son 1 senede dusunmedigim kadar sey dusundum. O gece aklimda oyle bi dusunce haritasi olustuki akillara sigmaz. Aklimdan saniye icinde neler geciyodu. İyi degil bu isler eninde sonunda delirirsin...

Zaten bu tür şeylerle uğraşan normal insanlar değil bilirsin görmüşsündür hal ve hareketleri tavır ve davranışları biraz gariptir normal insanlara göre

sen bizim lisedeki oğlan değilmiydin?

Telekinezi yuzunden degilmi ?

evet bu yüzden... Lised e yapılmamış şeylere karışınca işlerin çığrından çıktı.. Disiplini görmedik biz. Ama bu telekinez belasi benim peşimi bırakmadı.. Baş ağrıları çektiğim o sene okulu bırakmayı dahi düşündüm çocuk yaşta..

Konu Sahibi

Kötü bi durummus. Simdi nasılsın peki iyisindir insallah?

Birde telekineziye nasil basladin daha ilk gorusunde ilk denemende hemen psi wheelmi yaptin ne yaptin ???

Kötü bi durummus. Simdi nasılsın peki iyisindir insallah?

Birde telekineziye nasil basladin daha ilk gorusunde ilk denemende hemen psi wheelmi yaptin ne yaptin ???

ALLAHA şükür iyiym.. O dediğini bilmiyorum ki. Ben şöyle başladım. Yani o yıllar çok sihirbazları izledim tanıştım. Felan.. Ben sadece o cisme odaklanma kendinin bir parçası bi organı gibi hissetme ile başladım. Ilk gün de olacak şey değil.. Aylarını günleri haftalarını saatlerini dakikalarını vermem gerek.. Ben hergün yarım saat yapardım.. Haftalar geçince zamanı arttırdim.. Daha sonra cismi yöneltim. Ilk başta kendim hayal görüyorum sanardim taki kuzen beni uzaktan izleyip görüne kadar. Benim içime 3 harfli girdi sanmış garip

Konu Sahibi
Nasıl oluyor bu is anlamadım gitti... kendi organimiz gibi dusunucez bukadarmi? Cidden oluyormu? Ben oyle dusunurken hicbisey hissetmiyorim ??

- - - Eklendi - - -

Bide devamli sekilde elinden elektrik cikip kagidi itiyor gibi hisset diyolar o dahami etkili ?