Telefonunuzu Webcam Olarak Kullanın

Sponsorlu Bağlantılar

Korhank5353

Üye
Dostum emeğin için teşekkürler... N8'de bluetooth ile sorunsuz çalıştırdım... Ancak msn'de bu webcamı nasıl tanımlayacağım yada msn'de nasıl kullanacağım?

• Beğen
Tepkiler: KKrowaZZ

KKrowaZZ

KKrowaZZ

Üye
Dostum emeğin için teşekkürler... N8'de bluetooth ile sorunsuz çalıştırdım... Ancak msn'de bu webcamı nasıl tanımlayacağım yada msn'de nasıl kullanacağım?
onu bilmiyorum be kardeş :S

dwarwendwarfy

dwarwendwarfy

Üye
Kendi güvenlik kameramız olduu :D Tabi telefonu nasıl korumaya alacağız :\ :P odamın girişinde giren çıkan belli artık video kaydı fln olması süper. Teşekkürler paylaşım için..
Birde ben ekstra birşey yapmadım tüm modlarla çalışıyor (usb dahil).

• Beğen
Tepkiler: KKrowaZZ
ŞenolTÜRK

ŞenolTÜRK

Üye
eiline sağlık kardeş

• Beğen
Tepkiler: J_JoKeR_R
Esendağlı

Esendağlı

Üye
Teşekkürler,n8 de wi-fi ile harika oluyor.

QziBu

Üye
seçenekler nerde?

jeki01

jeki01

Üye
emeğine sağlık.
indiriyorum programı sonucu yazarım.

byorby

byorby

Üye
Öncelikle paylaşım için çok çok teşekkür ederim. müthiş bir paylaşım olmuş ancaaaak bunu msnde nasıl kullanıcağımıza dair bir bilgi geçerseniz çok ama çok sevinirim. Yalnız acillll :)

----------Eklendi @ 21:00:31 ---------- Yazıldı @ 20:56:28 ----------

bilen varsa süper olur.

burhan_498

Üye

Kurulumu ve Kullanımı:

İndireceğiniz paketin içinden “Bilgisayara” yazılı kurulum dosyasını bilgisayarınıza kurduktan sonra “Telefona” yazılı “.sis” uzantılı dosyayı da telefonunuza kuracaksınız.Daha sonra “” klasörü içerisinde bulunan “webcam” adlı “.exe” dosyasını,programı bilgisayarınıza kurduğunuz klasörün içine atacaksınız. (Hiç bir değişiklik yapmamışsanız “C:\Program Files\Mobiola Web Camera for S60″ klasörüdür.)

Bilgisayarınızda ve telefonunuzda Mobiola Webcam uygulamasını ayrı ayrı başlattıktan sonra telefonunuzu USB kablo ile bilgisayara bağlayın.Daha sonra telefonunuzdaki Mobiola Webcam uygulamasının seçeneklerinden “Connect” seçeneğine tıklayın.Kamera görüntüyü bilgisayara aktarmaya başlayacaktır.

Not: wifi üzerinden bağlantı seçeneğinin kurun

teşekkür ederim eline saglık bende wifi yok blutut üzerinden baglandım olduda.. :))

ciwan__47

ciwan__47

Üye
yaptım oldu:) tskler..

maxifunk

maxifunk

Üye
ok bende wifi ile bağlandım ama görüntü kötü :S

alikaracan

alikaracan

Üye
teşekkürler

seqiz

seqiz

Üye
sewdim eline sağlık ...

pzero

Üye
Görüntü kalitesi o kadarda iyi değilmiş. en yüksek 640*480 piksel seçeneği var ve fps hızıda kötü.

akçatlı

akçatlı

Üye
çok güzel bi program çok işime yaradı teşekkür edrim çalışıyor :)

efkanlokman

Üye
güszell

dardanelles

Üye
unable to install dşo neden acaba c6-01

seqiz

seqiz

Üye
ses kaydetmiyor sanırım ama güzel saolasın..

Üst Alt