Telefonunuzdaki İçerikler ve Bulamadıklarınız

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ens_clk

Emeğine sağlık çok işime yaradı :tşk:

aleranol

aleranol

Üye
    Konu Sahibi
aslinda bir hafta oncesine kadar telefonda 100 den fazla uygulama vardi oyunlar dahil ama format atmam gerekti ve sadece cok kullandiklarimi yukledim sadece bu sefer:
opera mobile
joikuspot
panaroma
youtube downloader
idecompress(rar programi)
sym torrent
cover up
whats app
fmobi
tunewiki
live view
dungeon hunter
worms
speedx
idecompress i denemedim ama sanırım telefonun kendi zip programı da her işi yapıyor. Diğer programlara gerek kalmadı bende.Tabi heryeri kuracaladım :D

TheMadness

TheMadness

Üye

idecompress i denemedim ama sanırım telefonun kendi zip programı da her işi yapıyor. Diğer programlara gerek kalmadı bende.Tabi heryeri kuracaladım :D

Mowo FreeiDecompress rar 7z zip dosyalarını çıkarmaya yarıyor.

sefo

Üye
nerde bu programlar

----------Eklendi @ 02:01:34 ---------- Yazıldı @ 02:01:08 ----------

bulamadim

serinaga

serinaga

Üye
Güzel paylaşım, bende herşeyden önce SPB mobile shell kullanıyorum. Telefonda güzel bir arayüz oluşturuyor. Özellikle gelen-giden çağrı detayları resimli rehberi ve müthiş akıcı çalışan bir pro. Diğerleri aynı gibi.

Bomb City

Bomb City

Üye
:tşk:

chester_yeahuu

chester_yeahuu

Üye
şu anda en sevdigim program We-Fi ve x-plore wefi özellikle kablosuz modemlere baglananlara cok yardımcı olacak. X-plore da ise dosya uzantılarını hangi programın açacagını, dosyaları gizleme vs.
quick ofice
spb weather
spb time
gamyun online okey, tavla
jbak taskman
garmin mobile xt v6
solatire
youtube downloader
x-clear
symtorrent
vazgeçilmezlerim arasında

aleranol

aleranol

Üye
    Konu Sahibi
nerde bu programlar----------Eklendi @ 02:01:34 ---------- Yazıldı @ 02:01:08 ----------bulamadim
googleden oviden veya maxicep ten arama yaparak bulabilirsin. Bulamadıklarınızı yazarsanız yardımcı olurum

benighted

benighted

Üye

tel.deki zip programi rar dosyasini acmiyor diye biliyorum

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt