Telefonunuzdaki İçerikler ve Bulamadıklarınız

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
aleranol

aleranol

Üye
    Konu Sahibi
Telefonunuzdaki İçerikler ve Bulamadıklarınız
Nasılsınız arkadaşlar? Herkezin kullandığı ve vazgeçemediği ve şunu da yükleyeyim de kullanırım dediği içerikler vardır.Forumda da zaten herkezin farklı ihtiyaçları var ve de farklı programları var. Rica etsem program sayınızı ve vazgeçemedikleriniz ile vazgeçemediklerinizin ne işe yaradığını da yazabilirmisiniz? Hem bu sayede bazı arkadaşlarımız ihtiyacına uygun programı bulabilir :) Şahsen ben aramaktan bıkmış durumdaydım :(

Bu konu altında bulamadığınız içerikleri de yazarsanız eminim ki herkez ilgilenecektir.

Benim program sayım: 53
Vazgeçemediklerim;
Sticky notes: Kalemle not kağıdına yazabilirsiniz. Gerçekten çok faydalı ve zevk veriyor

Ramblow PRO:Bilmeyen yoktur:D. Telefonunuzdaki açık uygulamaların ne kadar ram kullandığını gösterir ve uygulamaları arkaplandan kaldırmanıza yarar.

ScreenSnap : Ayarladığınız bir tuşa bastığınız anda telefonun ekranını resim olarak kaydeder.

BlueFTP:Bazı uygulama ve oyunları jar dosyasına çevirebilen, her dosyayı bluetooth ile göndermenize ve başka telefonların içini görmenize yarayan etkileyici bir program.(üstelik kendi resim göstericisi ve diğer eklentileri de var)

X-plore ve Activefile: ikisi de dosyalarınızı görmenize yarayan dosya yöneticisi.Fakat activefile yi öneririm.

ROMPatcher+:Bildiğiniz üzere hackleme programı. Hacklemek isteyenler:http://www.maxicep.com/symbian-3-si...-symbian-3-anna-belle-s60v5-s60v3-548312.html

KillMe:Telefonunuzdaki bütün açık uygulamaları görmenizi ve kapatmanızı sağlar(sistem dahil).:ünlem: Bazı sistem uygulamalarını kapatmak ciddi zararlar verebilir.Dikkatli olunmalıdır :ünlem:

Mp3Cut:MP3 lerinizi kesmeye yarar.(isimden anlaşılıyor :D)

Joikuspot Premium:Telefonunuzu modeme dönüştürün. Telefonunuzun kendi internetini birden çok cihazla paylaşmanızı sağlar. Router görevi görmez.

Media bar:Telefonunuzun yakınlık sensörünü kullanarak açılıp kapanabilen kısayol çubuğu programı.Oyun oynarken açık tutmayın çok can sıkıcı oluyor:)

Swype
:Ekranda parmaklarınızı kaydırarak yazma deneyimi. Gerçekten çok rahat ve hızlı.U

Dragon Sight Unit Converter'i ve offscreenin converter'i:Her yerde sorunsuzca ,basitce kullanabileceğiniz ve gözünüze hitap eden çeviri programları.

HS note:Eğer telefonunuzla çok zaman geçiriyorsanız ve yapmanız gereken şeyleri unutuyorsanız bu tam size göre.Her ekrana bakışınızda yapmanız gereken şeyleri görebilirsiniz.

Opera Mobile 11.50: Gelişmiş internet tarayıcısı. Opera turbo seçeneği ile daha da hızlı gezinin.

Sıra geldi oyunlara :gun1:. Bunları da yazarsak diğer arkadaşlarımız da oyunlardan mahrum kalmazlar :D
HD Oyunlar için: http://www.maxicep.com/symbian-3-oyunlari/symbian-3-hd-oyunlari-indeks-439194.html

HD oyunlarımın hepsi linkte mevcuttur :)
14 HD oyunum var. Bunlar arasında en sevdiklerim:
Dungeon Hunter 2,Asphalt 6,Eternal legacy ve Uno.

Normal oyunlarımın sayısı :48
En sevdiklerim ise:
Burning tires
Worm jump
Galaxy on fire
Angry Birds
Tank hero
Fruit Ninja Oyunları OVİ Mağaza'da bulabilirsiniz.

Programlarınızı ve oyunlarınızı çok merak ediyorum:D Bakarsınız bulamadığım birşey sizde vardır :ehe Yada sizin bulamadığınız birşey :D

Yardımcı olabildiysem yada olabilirsem ne mutlu bana :oke:
Uygulamalarınızı yazmanız 10 dk. nizi almaz Hadi yazın da merakta kalmayayım :D

----------Eklendi @ 17:43:04 ---------- Yazıldı @ 17:22:30 ---------
Arkadaşlar umarım hepiniz kendi programlarınızı yazarsıız da bilmeyen arkadaşlarımız faydalanır

• Beğen
Tepkiler: ens_clk, Silinen Üye 2149105, polluxea♪ ve 2 diğerleri

buketcik

buketcik

Üye
gerçekten işime yarayan bişey buldum.telefonuma yükledim ama çalıştıramadım

aleranol

aleranol

Üye
    Konu Sahibi
hangisi?

polluxea♪

polluxea♪

Üye
güzel konu dostum :good: bnmde hmen hmen seninkilerle aynı gibi...ramblow yerine handy taskman öneririm ama o daha güzel dene bi..bi de lockscreen dene süper bi ekran koruyucudur :) aklıma geldikce yazarm buraya :bye2:

• Beğen
Tepkiler: aleranol
aleranol

aleranol

Üye
    Konu Sahibi
lock screen felan hiçbirşey kullanamıyorum kendi saatimden başka :( mesela sleeping screen çalışmıyor. bende prijinal qt yüklüyken herhangibi sorunum yoktu ama 7.0 gibi bişey yükleyince sorun oldu programlarım da açılmıyor ya napsam acaba?

bende jbak taskman var aradaki fark ne?:hmmm

• Beğen
Tepkiler: polluxea♪
polluxea♪

polluxea♪

Üye
valla bn senin yernde olsam bdaha flash atarım dostum :good:

yasarr35

Üye
Mp3Cut yoktu bende :) diğer uygulamalar var oyunlarda nerdeyse aynı :)

Nextman

Nextman

Emekli Yönetici
Teşekkürler hemen hemen aynı.Ekstra bişey yok.

aşikar53

aşikar53

Üye
kardeşim eline sağlık çok faydalı bir konu hatta üst konu olabilecek bir konu herkez neyin neye yaradığını bilemez kullanılması gereken ler var gerekmeyen zararlı uygulamalar var çok güzel konu TEŞEKKÜRLER

xinanux

Üye
teşekkürler...

SilentOne

SilentOne

Üye
:tşk:

joe_cenk

joe_cenk

Üye

man20

man20

Üye
bununla ilgili bi sürü konu açıldı. konu :locked:

Silinen Üye 2149105

Kapalı Hesap

TeAmo42

TeAmo42

Üye
güzel konu eline sağlık.

aleranol

aleranol

Üye
    Konu Sahibi
arada eklemeler yapacağım. Sağolun beğenmeyi unutmayın:)

qsaw

qsaw

Üye
Çok yararlı bir konu olmuş.bende eve gidince yazarım bu arada konu kilitlememeli :tşk:

aleranol

aleranol

Üye
    Konu Sahibi
umarım herkez kendi programlarını ve işlevlerini de yazarlar da bilmeyen arkadaşlarımız faydalanır.

benighted

benighted

Üye
aslinda bir hafta oncesine kadar telefonda 100 den fazla uygulama vardi oyunlar dahil ama format atmam gerekti ve sadece cok kullandiklarimi yukledim sadece bu sefer:
opera mobile
joikuspot
panaroma
youtube downloader
idecompress(rar programi)
sym torrent
cover up
whats app
fmobi
tunewiki
live view
dungeon hunter
worms
speedx

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt