Anket Telefonunuz Bozulunca Hangi Sisteme Geçeceksiniz?

Sponsorlu Bağlantılar

Telefonunuz bozulunca yine Windows Phone alacak mısınız?

• Kullanılan toplam oy
    105
serinaga

serinaga

Üye
Yedek batarya aldım, orijinal batarya buldum (@Aybin.Kilic), bir de yedek komple ekran aldım L1520 daha ölmedi, 4 yıl oldu, 2 yılı insider geçirdi, bir 4 yıl daha kullanırım diye düşünüyorum:kop2:

• Beğen
Tepkiler: rainman3545, Aybin.Kilic, Krnl386 ve 1 kişi daha

Aybin.Kilic

Aybin.Kilic

Üye
@serinaga iyi günlerde kullan dostum. Orijinal pilin kıymetini bil

Son düzenleme:
turancen

turancen

Üye
7 yıldır android kullanıyorum yine androide geçeceğim, bile bile lades olmak biraz aptallıktır bence :)

rainman3545

rainman3545

Üye
Ben de Lumia 950 için yedek orjinal batarya bakıyorum. Nasıl bulabilirim bilgisi olan var mı?

Aybin.Kilic

Aybin.Kilic

Üye
@rainman3545 teleservice ile görüşebilirsiniz. İlk aklıma gelen yer orası

• Beğen
Tepkiler: rainman3545
rainman3545

rainman3545

Üye
@rainman3545 teleservice ile görüşebilirsiniz. İlk aklıma gelen yer orası
Teleservice ile iletişime geçtim fakat yedek parça satışı sağlamamaktayız diye dönüş yaptılar biraz önce.

serinaga

serinaga

Üye
  • Beğen
Tepkiler: Aybin.Kilic
Silisyaa

Silisyaa

Üye
Evet arkadaşlar 6 ay önce Lumia 435 ile Wp macerama son verdim. Hala sistemde olup çıkma konusunda kararsız kalanlar için bir şeyler yazmak istedim.
İlk olarak 6 ay kadar önce Gm 6 ya geçtim. Android bıraktığımdan çok farklı yerdeydi. Hiçbir ayar yapmama rağmen evimin işimin konumunu bilip mesai bitimine yakın rota bildirimi veren bir sistem Wp’dan sonra rüya gibi geldi.
Ayrıca sd karttaki resimleri cihazın düzenleyip dış çekim iç çekim içinde araç olanlar köpek olanlar diye kategorize etmesi mükemmel geldi. Wp bizi ne hale getirdiğini görsün.
Kasıyor mu diyenler için. Eskisi gibi değil. Bizim sistemden kesinlikle daha az. Ama yine de ara sıra takılmalar yaşıyor insan. Sadece ben mi böyle hissediyorum bilmiyorum 3310 gibi olsun istiyorum sistem. Bastın mı açılacak abi.
Her neyse bu takılmalara daha fazla dayanamayıp geçen hafta iPhone 8 Plusa geçtim. Bu kadar zaman sistem hakkında yorum yapmama yeter mi bilmiyorum ama sistem Harika dostum. Takılma yok bekleme yok. Arayüz cicili bicili.
Açıkçası bunca zaman iosa geçmemin sebebi elitist imajı yüzündendi. Boşuna inat etmişim.
Mutlu muyum. Mutluyum. Size bol sabırlar [emoji14]

iPhone ile uygulamasından gönderildi.

Baydırman

Baydırman

Moderator
Androidden androide :hmmm

Üst Alt