Telefonunu hackleyemeyenler için justhackit burda

Sponsorlu Bağlantılar

Karakuleli96

Üye
arkadaş bu hack dosyasını sertifikalayıp kurun demişsin ama bunu nasıl yapacağımızıda yazarmısın bu konurda çok cahil kaldım ve fazla anlamıyorum lütfen acil cevap

mvs87

mvs87

Üye
    Konu Sahibi
arkadaş bu hack dosyasını sertifikalayıp kurun demişsin ama bunu nasıl yapacağımızıda yazarmısın bu konurda çok cahil kaldım ve fazla anlamıyorum lütfen acil cevap

arkadaslar bu konuyu actigim zamanlar hala ucretsiz sertifika dagitan siteler vardi su anda var mi bilemiyorum eger sertifikaniz yoksa en saglam ve kesin cozum antivirusle haklemektir eminim sitede vardir arastirin herkeze iyi forumlar

goralland55

goralland55

Üye
arkadaslar bu konuyu actigim zamanlar hala ucretsiz sertifika dagitan siteler vardi su anda var mi bilemiyorum eger sertifikaniz yoksa en saglam ve kesin cozum antivirusle haklemektir eminim sitede vardir arastirin herkeze iyi forumlar

Program sertifikalamak kolay iş değil ama ben bunu başardım http://www.shoujizu.net/en/
Bu siteyle site bir çin sitesi ve sertifika veriyo telefonunuzun ime kodunu veriyorsunuz ve ücretsiz sertifika için şöyle bir 10 15 gün bekletiyorlar ama sonunda veriyorlar iki dosya veriliyor birisini bilgisayara yüklüyorsun ve açılan programda birinci bölüme k.e.y dosyasını ikinci bölüme sertifikalamak istediğiniz programi ve anında sertifikalı halini alıyorsunuz ben hack programini sertifikaldım telefona kurdum artık hiç problem kalmadı istediğimi yüklüyorüm

vuqar90

Üye
Certhack_installer nasil sertifikalayacagiz?

aslia

Üye
Certhackinstaler sertifikalayıp kurun. diyorsunuz da onu nasıl yapıyoruz? Sertifika hatası olduğunu söylüyor.

agdiget7667

Üye
ya kardeş nasıl seltifikalanıyo iyice açarak söyleseniz acil............

xxwtxx

Üye
kardeş ben sertifikalamayı flan blmiyorum telefonum nokia c5-03 kendin hacklesende indirme butonuna koysan nolur..

sarilacivert34

Üye
yuklerken sertifika hatası veiyor bilginize

DJ SNN

DJ SNN

Üye
2. Certhackinstaler sertifikalayıp kurun.

(bunu nasıl yapcaz arkadaşlar yardım...)

biltek

biltek

Üye
link nerde ?

Üst Alt