Telefonunu hackleyemeyenler için justhackit burda

Sponsorlu Bağlantılar

Mr.Downloads

Mr.Downloads

Üye
bu hackleme işlemi nedir bi anlatabilirmisiniz? bide ben denedim fakat serfitika hatası diyo :yardım: :help:

kotu.bakkal

Üye
sertifika istiyor calıstırmıyor ki programı zaten off

lord1902

Üye
Certupdater
Certhackinstaler en son sildim. saol cok işime yaradı

5800_xpress_M

Üye
sertifika sorunu olmuyor istediğin uygulamaları sorunsuz yüklüyorsun

metalshops

metalshops

Üye
Allah razı olsun sırf rompatcher kurmak için orjinal fw düzenleyecektim sayende kurdum eyw sağolasın kardesim.

AE Production

Üye
Sertifikalayıp kurun yazmışsın bizim soRunumuz zaten sertifikalayamamak ??

bafrali046

bafrali046

Üye
certupdateri 2 kere kurdum ama cert hack installer olan dosyayı kurarken sertifika hatası verdi :( yardım lütfennn ne yaptıysam telefonu hackleyemedim Tel:c5 03

xinanux

Üye
certupdateri 2 kere kurdum ama cert hack installer olan dosyayı kurarken sertifika hatası verdi :( yardım lütfennn ne yaptıysam telefonu hackleyemedim Tel:c5 03

kardeş senin durumun hackle alakalı değil sen diyorsun ki 6600 da kurduğum uygulamaları c5 e kurmak istiyorum sis yüklemesi desteklenmiyor özelede yazmıştın bunun hackle alakası yok 6600 s60 v2 dir c5 s60 v5 tir yani 6600 a kurduğun uygulamaları c5 te kuramazsın desteklenmez.Bu arada bu konuda ki cert updater(Nokia ovi provisioner) yükleyenler norton hack olayında file already exits hatasını işte bu size yaşatıyor başka nokia uygulamalarıda oluşturuyor buda onlardan bir tanesi.

mvs87

mvs87

Üye
    Konu Sahibi
arkadaşlar bu hack yontemi sertifikası olanlar içindir sertifikası olmayanlar için çok daha basit yontemler de çıktı mesela antivirus programları ile forumda mevcut sanırım araştırın ve yok bu yontem bi b**a yaramıyor diyen arkadaşlar zaten belirtmişim "sertifikalayıp" kurun diye neyse iyi forumlar saygılar

xinanux

Üye
arkadaşlar bu hack yontemi sertifikası olanlar içindir sertifikası olmayanlar için çok daha basit yontemler de çıktı mesela antivirus programları ile forumda mevcut sanırım araştırın ve yok bu yontem bi b**a yaramıyor diyen arkadaşlar zaten belirtmişim "sertifikalayıp" kurun diye neyse iyi forumlar saygılar

evet bu yöntem sertifika ister ve cert updater(Nokia ovi provisioner) bunu yükledikleri an norton hackteki yöntemi kilitlemiş oluyorlar hard format atmak zorunda kalıyorlar.......

yare1815

yare1815

Üye
:oke: :tşk:

.Geography.

.Geography.

Üye

Teşekkürler. .

_RYUK_

_RYUK_

Üye
tesekkkürler dosttum ben de çalıştı

lgkg300

lgkg300

Üye
5800 ve x6 da başarıyla çalıştı işe yarıyor. emeğine sağlık gardaşım :oke:

aliihsan_3

Üye
paylaşım için teşekkurler...

orhnkya

orhnkya

Üye
tesekurler

hurukai

Üye
Siz ne saçmalıyosunuz ya bi .... işe yaramıyo dediğiniz yöntem sertifakalatmayı denedim ben daha önce net üstünden o da olmadı kurulmuyo bu uygulama rom pathcer için direk hackli fw kur o zaman herşey oluyo tele ayrıca benim telefon v42.0.04 ve bu fw yi hackleyen bi cfw daha cıkmadı diye biliyorum ! Bilen varsa link atsında kuralım

Silinen Üye 94869

Silinen Üye 94869

Kapalı Hesap
Adam gibi konuş :@

anılbaran

anılbaran

Üye
sakinnnn

Üst Alt