Telefonunu hackleyemeyenler için justhackit burda

Sponsorlu Bağlantılar

ALPARS™

ALPARS™

Üye
teşekkürler adaş:oke:

noskid

Üye
Çok sağol kardeşim v52 de oldu sonunda.. :evet:

kutaykut

kutaykut

Üye
walla cok isime yaradi sayende n97 minimi hackledim... saol

anılbaran

anılbaran

Üye
kardeş sagolasın daha önce bunu indirdim fakat hackleyemedim sonra tele ve hafıza kartına format attım başarıy çalısptı dediklerini yaptım oldu teşekkürler

mangdaşire

mangdaşire

Üye
5800da anlatıldıgı şekilde yukledım hackit e tıkladıgımda "already hacked you should be delete.." diyor succesfully yazmıyor. Ne yapmak lazım?
kardeşim zaten o dedigin yazmayacakmış.bende ilk başta bu şekilde yaptım olmadı.ilk önce cert updater yükle,bi 5-10 dk sonra cert hack installer yükle,ikona tıkla,"hacking" yazacak (eger yazmazsa herşeyi silip ilk programı tekrar yükle bu sefer daha fazla bekle ben 1 saat beklemiştim,sonra 2. programı yükle),1 dk sonra falan rompatcher ile installserver yüklensin mi diye soracak evet dicen ve iş bitcek :oke:

mystiery_

mystiery_

Üye
burdaki benim telde çalışmadı başka bir yerden buldum aynı programı boyut olarak burdakiyle arasında bi kaç kb fark var onunla yaptım ”Succesfully hacked„ de yazdı beklemedende işi hallettik

xelarpic

Üye
çok teşekkürler 5800 xm v52 işe yaradı

tetani

tetani

Üye
arkadaşlar satio u1 de de olur mu onunda işletim sistemi 5800 gibi

tetani

tetani

Üye
nokia harici telefonlarda çalışmıyo arkadaşlar.ben denedim olmadı:(

----------Eklendi @ 19:12:51 ---------- Yazıldı @ 19:11:50 ----------

sadece nokia telefonlar için gecerlidir diyor

anılbaran

anılbaran

Üye
yÜKLENDİ AMA SONRADAN FARK ETTİM YAZILIM GÜNCELLEMESİ GİRİNCE HEMEN ATIYO YÜKLENDİKTEN SONRA GİRMİYO YAZILIM GÜNCELLENMESİNE BELKİDE BASKA SEBEPTEN DOLAYI BİLMIYORUM AYNI SORUNU YASAYAN VARMI

kutaykut

kutaykut

Üye
kardeş saolasın çok güzel ve kolay bi program çok işime yaradı emeğine sağlık...:oke:

mehmetmutlu564

Üye
check ınstalleri nasıl sertifikalayacağız acaba??

septisist

septisist

Üye
hackleme başarılı dedi ama bakalım unsigned yüklemedim henüz, yükleyince sonucu yazarım

----------Eklendi @ 11:13:58 ---------- Yazıldı @ 11:08:17 ----------

yok olmadı yine yüklenmiyo sertifika hatası veriyo :off:

Ali Emre Çirik

Üye
certhack installer nasil sertifikalicaz ?

Cz_PopCoZYY

Cz_PopCoZYY

Üye
Çok teşekkürler kaç aydan beri 5800ı hackleyemiyordum bu program işe yaradı.

savantian

Üye
öncelikle bu paylaşım içinn çok tesekkr ederim ne zamandır arıyordumm!!
dikkat edilmesi gereken kısım ise: daha önce hellox 1.03 deneyip deneyip '' applying patches '' yazısı çıkanlar bu yeni sistem sayesinde kurtulacaklar.en güzelide bu
lakin ben just hack i kurmama ragmen xplorer ın ***** dosyasını yine kuramadım.
çözüm İSE::

1-JUST HACK IT i SERTİFİKALANDIRIP KURDUKTAN SONRA
2-TEKRAR HELLOX 1.03 Ü TEKRAR KURUN
3-VE ARTIK APPLYING PATCHES SORUNU OLMADAN KURULUYOR
VE ARTIK HİÇBİR SORUN KALMIYOR

TEKRARDAN TESEKKRLER

dezor

Üye
benim 5800 da oyunlar,programlar... vs. açmıyor sertifikalımı ne değilmiş :allalla: bunun nedeni hacklenmemiş olmasımı ?

Cz_PopCoZYY

Cz_PopCoZYY

Üye
5800 kullanıyorum helloox 1.03ü aradım ama bulamadım dosyayı upload edebilir misin.

Üst Alt