TELEFONUNU HACKLEMEKTEN ÇEKİNENLER İÇİN BİLGİLENDİRME AMAÇLIDIR (Sertifikalama İle Birlikte)

Sponsorlu Bağlantılar

TranquilBirds

TranquilBirds

Üye
Hack i geri almak için soft format yeterli mi?

Soft format yetersizse hard format yeterli mi? :D

Symbianist

Symbianist

Üye
    Konu Sahibi
Hiçbirine gerek olmadan da hack geri alınabilir. Ama neden ?

TranquilBirds

TranquilBirds

Üye
Garantiye göndermek gerekirse telefonu diye sormuştum. İçinde hack varken garantiye alıyolar mı?

Symbianist

Symbianist

Üye
    Konu Sahibi
Valla ben genpaya verdim hackli halde yaptılar geri verdiler. Pek bakmaklar öyle şeylere ama yine de emin olmak için format atıp vermekte yarar var. Zaten şirket politikası gereği sen istemesen de her telefona mutlaka yazılım atıyorlar.

Remember Me

Remember Me

Üye
mesela telefon hackli diyelim telefonu güncellediğimde veya hard-soft format attığımda o hack silinir mi?

Symbianist

Symbianist

Üye
    Konu Sahibi
Evet silinir yeniden yapmak gerekir

Remember Me

Remember Me

Üye
peki format attıktan sonra telefonu hackleme imkanımız varmı?

SSnıper

SSnıper

Üye
benim çekindiğim nokta şu c6-01 bellle çıkarsa hackli olarak telefonu verirsem belle yapmazlarsa diye çekiniyorum bir sorum daha olcak

bende symbian 24.1 yüklü 25.7 yi yüklemedim belle cıkınca versem direk yüklerlermi yoksa 25.7 yi yükledikten sonra verincemi yüklerler .Teşekkürler.

mstf_l

mstf_l

Üye
kardes belle yaparlarda sen niye kendin belleye güncellemiyon

• Beğen
Tepkiler: Symbianist
Symbianist

Symbianist

Üye
    Konu Sahibi
garip

stea

Üye
Nasıl geri alınır? Yeni bir c5 03 aldım. Bazı oyunlar hatta birçoğu çalışmıyor ama hacklemek beni tereddüte düşürüyor. Ya bişey olursa garantiye nasıl götürücem kabul ederlermi falan diye çok tereddütlüyüm. :(

nfsnihat

nfsnihat

Üye
Telefonu hacklemek, özgürleştirmek demektir. Sistemi çökertmek değildir. Eline sağlık arkadaşım güzel açıklamışsın.

EFİZAN

Üye
ıyı akasamlar tesekur ederiz kardes benım tlfon e5 nokıa sertifika hatası dıo hıc bı program yukleyemıyom yardımcı olursan sevınırım nasıl yapılır nasıl olur tarif edermisiniz

gazi0

gazi0

Üye
tesekurler bende deneyecegım. Pek korkum yoktu en fazla ne olabılırkı dıodum halen aynı dusunuyorum fakat bu sefer kendımden dha da emın sekılde :)

Symbianist

Symbianist

Üye
    Konu Sahibi
yav ben 701 aldım bir kerede hackledim o yöntemle. Var mi daha ötesi

place3461

place3461

Üye
ben 5i defa hack yaptım ne olacak ki hiçbir şey olmuyor ki sadece program kurduğunuzda sertifika zırvalığı ile uğraşmıyorsunuz..bunu abartmanın da hiç gereği yok

anelida

Üye
büyük bi merakla okudum.. teşekkürler tek tek bilgi verdiğiniz için..

Symbianist

Symbianist

Üye
    Konu Sahibi
rica ederim. Kafanıza takılan birşey olursa her zama sorabilirsiniz. Dilimiz döndükçe cevaplarız

Üst Alt