TELEFONUNU HACKLEMEKTEN ÇEKİNENLER İÇİN BİLGİLENDİRME AMAÇLIDIR (Sertifikalama İle Birlikte)

Sponsorlu Bağlantılar

bartinli892

bartinli892

Üye
Çok faydalı olmuş gerçekten Teşekkürler. Eline sağlık.

Symbianist

Symbianist

Üye
    Konu Sahibi
Rica ederim.

elyesa49

elyesa49

Üye
Baba sen prof olmuşsun yaaa...Bu bilgileri 1000 kişiden 1 i bile bilmiyordur...

Symbianist

Symbianist

Üye
    Konu Sahibi
Baba sen prof olmuşsun yaaa...Bu bilgileri 1000 kişiden 1 i bile bilmiyordur...

Estağfurullah olur mu hiç. Daha fazlasını da bilenler vardır. Benimki sağdan soldan yabancı sitelerden edindiklderim ve tecrübelerim sadece. Fazlasını da bilen vardır ama iş uğraşıp bunu birileriyle paylaşmakta.

bosporus13

Üye
n95-1 kullanıyorum telefonumu önce hackledim.sonra sertifika hatası veren programlardan yükledim.Telefona yüklendi.12 saat boyunca telefonum programları açarken her zamankinden 3-4 saniye geç açtı.telefonu kapatıp açayım dedim.apattım ve bir daha açamadım ne yapmam gerek.

mstf_l

mstf_l

Üye
n95-1 kullanıyorum telefonumu önce hackledim.sonra sertifika hatası veren programlardan yükledim.Telefona yüklendi.12 saat boyunca telefonum programları açarken her zamankinden 3-4 saniye geç açtı.telefonu kapatıp açayım dedim.apattım ve bir daha açamadım ne yapmam gerek.

Telefonda bi sorun olmalı acılırken nerede kalıyor beyz ekran mı nokia yazısımı yoksa sadece titriyormu

BrainFree

BrainFree

Üye

Telefonda bi sorun olmalı acılırken nerede kalıyor beyz ekran mı nokia yazısımı yoksa sadece titriyormu

Kmse beceremiyor yaa :( :(
1- Hangi konuyla attın?
2- Soruma cevap ver.

Symbianist

Symbianist

Üye
    Konu Sahibi
:s :s

bad-code

bad-code

Üye
ben korkankardan dım şimdi korkmuyorum:D peki imei numarası çalınma olayı varmı? yani telim kapanmasın sonra

Symbianist

Symbianist

Üye
    Konu Sahibi
Sertifika için bir siteye verirsen o risk var. Ama hack yönteminde o risk yok.

BrainFree

BrainFree

Üye
(Konu Güncell)

serkanoloji

serkanoloji

Üye
teşekkürler çok güzel bir anlatım olmuş.bende bir şey sormak istiyorum. ***** lı uygulama nedir. Nasıl çalışır. Hack yapmadan da yüklenemezmi?

AnKaRaLi dıablo

AnKaRaLi dıablo

Üye
Ben 5228i beşkez hackledim bişey olmadı diyelimki ıstemsiz islemler yapıyorsa tele bi hard format sonra tekrar hack...:oke:

BrainFree

BrainFree

Üye
(konu güncel)

Symbianist

Symbianist

Üye
    Konu Sahibi
Eyvallah

Üst Alt