telefonun hafizasıni sdcard yapma ve ya taşıma

Sponsorlu Bağlantılar

guro123456

Üye
    Konu Sahibi
telefonun hafizasıni sdcard yapma ve ya taşıma
bu sorun hemen hemen butün androidli telefonlarda mevcut bu googlenin bi eksigi sanirim android işletim hariç tüm sistemlerde indirme alım ayarlarıni hafıza kartı secebilirken android isletimde boyle bise yok ve bunun basit ve cözümu ile ilgili pek elle tutulur bi program yok varsada ben bilmiyorum bilen varsa lütfen paylassin

-ANDROİD-

-ANDROİD-

Üye
App 2 SD kadar kolay bir aplikasyon yok. Aplikasyonu ilk çalıştırdığın zaman ilk önce bir indexleme yapar. Ekranına gelen aplikasyonlar direkt SD'ye taşıyabileceğin aplikasyonlardır zaten. En üstte MOVABLE başlığı altındadır hepsi.

1.) MOVEABLE başlığı altındaki aplikasyonlardan taşımak istediğin aplikasyonu seç.
2.) Gelen ekrandan MOVE TO SD CARD butonuna tıkla.Aplikasyon taşınacak ve tekrar App 2 SD ekranına geri gelecektir.

Ayrıca App 2 SD aplikasyonu, zaten halihazırda Android'in içindeki UYGULAMALARI YÖNET aracını kullanır. Şu adımları izleyerek de aynı şeyi yapman mümkün.

1.) AYARLAR > UYGULAMALAR > UYGULAMALARI YÖNET bölününe gir.
2.) Üstteki menüden ALL seçeneğini seçerek tüm uygulamalarını listele.
3.) Listeden taşımak istediğin aplikasyonu bul ve seç.
4.) Gelen ekranda şayet MOVE TO SD CARD butonu aktif ise bu aplikasyonu SD karta taşıyabileceğin manasına gelir. Butona bas, aplikasyon SD karta taşınacak ve buton yazısı MOVE TO DEVICE olacaktır.

guro123456

Üye
    Konu Sahibi
bilen yokmu ay biraz kabamı oldum bu guzel kıza yardım etcek dahili hafızasını büyütecek yakışıklı aranıyor

mc_shekil

mc_shekil

Üye
ツツツツ arkadaşın dahili hafızasını genişletecek biri aranıyor

guro123456

Üye
    Konu Sahibi
ANDROID Arkadasım bu dedigin program telefon hafızasına indirilen uygulamaları taşımak icın tel hafızam 500 megbayt 120 megabaytı boş telefon kendi sadece 400 megabaytını sisten dosyaları icin kullanıyor sorun su ki 100 megabayttan buyuk dosya indiremiyorum

Üst Alt