Telefonun flashini yakmak

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
mahmut4545

mahmut4545

Üye
    Konu Sahibi
Telefonun flashini yakmak
s.a beyler cihaz nokia 603 phonixle yazılım atarken yarıda kabloyu çeksem ölürmü flashı (yani içindeki entegre) bu sayede telefonunun parasını geri alıcam çünkü entegreler tamir olmuyo çöpe gidiyor telefon servisten gelincede ya telefononun 0 ı yada fatura fiyatını veriyolar fikirlerinizi alayım :D ?

Mesut Aktaş

Mesut Aktaş

Co-Admin
Yanmaz Dead Flash Atarsın Düzelir, Yanması İçin Çok Fw Atmak Lazım :)

Beşiktaşlı24

Beşiktaşlı24

Üye
ben cfw hazırladığm için bazenlari günde 20-30 kez atıyorum zararı vardır ozmamn

hsno7

hsno7

Üye
@mahmut4545
ekranın capsini aldım kvk genpa teknik servislerine mail attım :D :D :D :D

hizan

hizan

Üye
s.a beyler cihaz nokia 603 phonixle yazılım atarken yarıda kabloyu çeksem ölürmü flashı (yani içindeki entegre) bu sayede telefonunun parasını geri alıcam çünkü entegreler tamir olmuyo çöpe gidiyor telefon servisten gelincede ya telefononun 0 ı yada fatura fiyatını veriyolar fikirlerinizi alayım :D ?
neden flash ı yakmak istiyorsun ki.

hizan

hizan

Üye
adamlar uyanır da dead flash atarak telefonu açarlar ise bu sefer kullanıcıya fatura ederler.

mahmut4545

mahmut4545

Üye
    Konu Sahibi
adamlar uyanmasi diye bişey değil iste içimdeki flash entegre yanıyor yani dead usb bi ise yaramiyör yani servisteki adamların yapıcak bişeyi yok

- - - Eklendi - - -

@mahmut4545
ekranın capsini aldım kvk genpa teknik servislerine mail attım :D :D :D :D

Tamam dostum sensin ;)

Mesut Aktaş

Mesut Aktaş

Co-Admin
adamlar uyanmasi diye bişey değil iste içimdeki flash entegre yanıyor yani dead usb bi ise yaramiyör yani servisteki adamların yapıcak bişeyi yok

Buyur Telefon Senin O Yukarda Anlattığın Gibi Yapıp Gönder Bakalım Servise Ne Diyeceklerini De Artık Buraya Yazarsın..

mahmut4545

mahmut4545

Üye
    Konu Sahibi
bi tanıdık yapmış böyle 5800 ı yaptı zamanında 1000 tl ye almış yakmış flashını garantiden cevap ya yenisi yada fatura fiyatı iade 1000 tl almış geri telefon 500 e düşmüş zaten 500 tl kar ;) yok mu bi fikri olan

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...